Petice na podporu JUDr. Kláry Samkové

28. květen 2016 | 09.08 |

 Pravý prostor – 27. května 2016


PETICE NA PODPORU JUDR. KLÁRY SAMKOVÉ, PH.D., ADVOKÁTKY

Pavel Havlíček

Klára Samková petice

Ať si myslíte cokoli, prosím, tady už jde o nás všechny. Novodobí Urválkové už posuzují, kdo si zaslouží svobodu slova a kdo ne. 
A nejsou to, řekli byste rudí, bolševici. Bolševici to jsou, ale úplně jiné barvy.       A tvrdí, že jsou tou správnou pravicí. Jedno je z jaké partaje a kterou podporují. Podstatné je, že jsou to lidé, kteří kastují.
Ne tak paní Klára. Ta má právo na svobodu slova. Ale ti druzí, kteří si osobují právo určovat, kdo je Svobody hoden a kdo ne.
Prosím, podpořte petici podpisem a Vy, kdož to umíte, a je pro Vás šíření internetových informací obživou, pomozte nám ji šířit.
Doba je vážně nemocná a pokud ji nezačneme léčit, neomarxismus samozvaných elit nás zahubí ...
 .
.
 Text petice:
.
.
My, níže podepsaní,

apelujeme touto peticí na cit pro Spravedlnost advokátní komory, jejímž předsedou je JUDr. Martin Vychopeň a k jehož rukám bude i text petice doručen.
JUDr. Klára Alžběta Samková, Ph.D. v sále Parlamentu České republiky přednesla projev, který byl prostě lidský a objektivně pojmenoval dění v naší malé zemi a to, co bylo nutné veřejně pojmenovat beze strachu z politicko – korektní mašinérie.
Společnost je totiž nemocná a lidé se v ní opět "bojí mluvit". Mluvit bylo zločinem, říci cokoli opozičního bylo trestáno, vyjádřit se nesouhlasně s "jedinou schválenou pravdou" znamenalo riziko udání a následné perzekuce.
I v případě doktorky Samkové se již našel ochotný "prokurátor", který by znovu zaváděl monopol na svou pravdu a ostatní, kteří s ním nesouhlasí, by trestal.
Při sledování jejího projevu jsme viděli paní doktorku Horákovou a ihned se nám vybavuje příměr s osudem doktorky Horákové.
Je možné, že se Vám bude zdát přirovnání směšné a nadsazené, ale následná stížnost na paní doktorku Samkovou, svědčí o tom, že nejde v žádném případě o nadsázku.
Doktorka Samková popsala situaci, tak jak ji cítí velká část našeho národa. Přesto se okamžitě našel "prokurátor", který ji chce nasadit oprátku na krk a popravit ji.
Při svém projevu nezastupovala paní doktorka žádného klienta, nevykonávala praxi advokáta a přesto je lynčována.
Pane předsedo, apelujeme na Váš cit pro spravedlivé posuzování situace a žádáme Vás, aby byl zastaven tento "hon na čarodějnice". Kdo jiný, než Vy, by měl dohlížet na dodržování zákona, do kterého patří i svoboda projevu.
 .
.
Na závěr si dovolíme připomenout slova Martina Niemöllera:
  
Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem – nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem – nebyl jsem přece sociální demokrat.

Když přišli pro odboráře, mlčel jsem – nebyl jsem přece odborář.

Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.
 .
.
Petici můžete podepsat zde:.
 .

 +++

echo24.cz/a/wunif/vyroky-samkove-o-islamu-resi-zalobci-i-advokatni-komora

ceskawcela.pise.cz/527-vyborne-klaro.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Petice na podporu JUDr. Kláry Samkové +f+ 28. 05. 2016 - 22:33