Článek Smrt šikanované učitelky

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Smrt šikanované učitelky

17. 02. 2016 - 09:52

jiri: oko za oko....igor hnizdo

18. 02. 2016 - 12:53

láďa: Oko za oko. Souhlasím. Igor Hnízdo II.

19. 02. 2016 - 09:16

věra: Trestuhodné - jak pro vedení školy, tak pro ty drzouny násilnické. Je mi ztoho smutno. Proč se za ni nepostavili kolegové? Co to je za školu, která vychovává takové lidi. Otřes.

20. 02. 2016 - 14:34

jana*: Trestuhodné je, že se násilí a ponižování na školách neřeší. Náš případ je zcela odlišný, učitel na střední škole syna 1 a 1/2 roku nazýval handicapovaným, výchovný poradce k tomu přidal, že syn trpí halucinacemi a bludy, světe div se, toto se smí! Pro ČŠI je to v pořádku
Zmařený mladý lidský život...
Co dodat?

26. 03. 2016 - 19:53

ringls: Jednoznačně ty rozmazlený smrady za svůj čin řádně potrestat a vyloučit !!! Když se těm hajzlíkům nic nestane , tak z toho budou mít jenom srandu a v budoucnu pak provedou něco daleko horšího než teď !!! Liknavost , která je v tomto případě víc než zřejmá , je úplně stejná jako v případě těch migrantů , kteří si svou zlou drzostí nezadají s těma smradama na Třebešínské průmyslovce !!! I tady se liknavost zjevně nevyplácí a proto je potřeba k tomu všemu zaujmout důsledný a rázný postoj !!!Kdo to dosud nechápe , ten nemá žel všech pět pohromadě a je na svém duchu omezeným !!!