Kam prchá ta mrcha Babyka?

4. září 2013 | 09.17 |

Zpráva z médií   Týden.cz

28. srpna 2013


Vražda


Policista bodl manželku do břicha a krku. Teď ho hledá inspekce Policisté stále intenzivně pátrají po svém kolegovi, který pobodal svoji ženu. Nebezpečným útočníkem je praporčík z Plzně. Miloš Babyka prý při hádce bodl nožem dvakrát svoji manželku, podle informací on-line deníku TÝDEN.CZ jednou do krku a jednou do břicha. Žena na následkům zranění podlehla. Babyka je v současné době na útěku, může být ozbrojený, uvedla Radka Sandorová z Generální inspekce bezpečnostní sborů.

"Pachatel může být ozbrojen a i nadále je schopen násilného jednání, z tohoto důvodu se v žádném případě nepokoušejte pachatele zadržet sami," varovala inspekce občany. Žádá je ale o jakékoliv informace, které by mohly pomoci s dopadením pachatele. Lidé mohou volat na telefonní číslo 974 839 734, na linku 158 nebo se mohou obrátit na nejbližší policejní hlídku.

"Do současné chvíle nebyl muž zadržen. Generální inspekce je připravena na zásah na celém území republiky, posílili jsme také výkon služby a v pohotovosti je speciální taktická skupina," uvedla dnes v 19.30 Sandorová. Inspekce nadále úzce spolupracuje s policií. Mluvčí krajské záchranky Lenka Ptáčková řekla, že záchranáři ve středu v Plzni nevyjížděli ke střelnému zranění. Zasahovali však před polednem u případu pobodané ženy, kterou převezli do fakultní nemocnice. Bylo to v Sokolovské ulici na sídlišti Lochotín.

Mluvčí nemocnice Gabriela Levorová potvrdila, že pobodaná žena byla přijata do nemocnice v kritickém stavu a krátce nato zemřela. Podle zatím neověřených informací ležela napadená před bytem, kde ji našli sousedé. Panelový dům v Sokolovské ulici policie obehnala páskami. Na místě byli také hasiči. Nad sídlištěm odpoledne přelétával policejní vrtulník, poté se přesunul směrem k soustavě boleveckých rybníků na okraji Plzně a létal také nad oblastí Třemošné u Plzně. "Jsou přijata veškerá opatření, ale z taktických důvodů k nim teď informace poskytnout nemohu," uvedla odpoledne Sandorová. Hledaný policista je podle ní 190 centimetrů vysoký, má sportovní postavu a černé krátce střižené vlasy. Naposledy byl viděn v tmavém triku s krátkým rukávem a v dlouhých tmavých riflích.


_____________________

Kam prchá ta mrcha Babyka?

Pavel Havlíček

Kam prchá ta mrcha BABYKA,

ten policajt, co policajtům uniká?

Nemusí člověk ani moudrým BÝTI,

kdo přemýšlí, ten ho lehce chytí.

Je u nás takový OBYČEJ,

že každý člověk má jiný obličej.

Snadno ho poznáš, ani nemusíš být BYSTRÝ,

u naší policie máme přece velké mistry.

Neroste tu žádná zázračná BYLINA,

po níž by člověk zmizel jako vidina,

jak je u zločinců dávný zvyk.

Sežrala ji KOBYLA nebo BÝK.

Chytni BABYKU a bitva je vyhraná,

pomohou ti k tomu slova vybraná.

Chytni ho, a pak, vole, slav!

Prohledej BYDŽOV a PŘIBYSLAV.

Babyka 1

                                                          Hledaný vrah Miloš Babyka

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře