Genmjr. H. Blaško: Kdo tu seje nenávist a zlo?

13. září 2017 | 09.18 |

Generálmajor Hynek Blaško: Kdo tu seje nenávist a zlo?

Vy z Evropské komise!

.

.Generálmajor Hynek Blaško

Generálmajor v záloze Hynek Blaško

.                                       

27. 3. 2017
.

Tak tu máme novou perlu z Bruselu. Sjednocení sociálních dávek pro migranty v celé EU z důvodu zvýšení atraktivity zemí, které se brání přijetí kvót. EK se už dočista zbláznila a vůbec nemá ponětí, co tím způsobí v tzv. postkomunistických zemích.

Platit asi 21.000 Kč měsíčně migrantům, kteří sem přišli, je zvrhlé. Co naši důchodci? Celý život se dřeli za pár korun měsíčně a dnes mají 9.500,- Kč důchodu a někdo si přijde a má o deset tisíc více za nic. Viděli jste někdy ruce žen, které dřely v kravínech a na polích? Viděli jste ruce jiných manuálně pracujících a ten jejich žebrácký důchod? Co lidé, kteří pracují ve třísměnných provozech za maximálně 13.500,- měsíčně?

Kdo tu seje nenávist a zlo? Vy z Evropské komise! Sluníčkáři, vítači a dobroserové nás všechny, kdo nechtějí přijímat migranty, nazývají xenofoby, fašisty, populisty atd., ministr Hermann vykřikuje, že Česko je zamořené zlem a nenávistí k cizincům, ale kdo to živí? Vy z EU svými hloupými směrnicemi nerespektujícími ekonomickou realitu nových členských zemí, jako je např. ČR. Dostali jste od našich hloupoučkých představitelů zlatá vejce (banky, spořitelnu, zlaté rezervy státu, zemědělství, atd.) a ročně vám přispíváme na vaše migranty podíl z 380 mld Kč zisku, které nadnárodní firmy vyvádí z ČR. My si ty migranty, které jste si pozvali, setsakra dobře platíme, a proto přestaňte prudit. Udělali jste si z nás, postkomunistických zemí, nové kolonie a my vám ty vaše blbosti platíme z naší otrocké práce, ke které nás nutíte!!! Navíc mají chudáci z Afriky u vás hlad, jak psal jeden migrant.

Pokud chcete situaci řešit, vydejte Směrnici a zrušte daňové ráje na teritoriu EU. Nařiďte, ať se platí daně v zemích, kde vzniká zisk. Nenuťte nikoho, aby za vás řešil, co jste svými neuváženými rozhodnutími způsobili. Pokud se nepodvolíme, budete na nás taky házet bomby a nutit nám vaši představu demokracie?

Vážení spoluobčané, vám to nevadí, že z vás naši představitelé dělají hlupáky? Četli jste reakci našich představitelů, politiků na tu další nehoráznost z Bruselu? Hlavně, že teď před volbami nás nazývají váženými voliči a slibují nám, jak vše urovnají a jak v ČR bude dobře pod jejich vedením. Po volbách budeme zase jen ulice a nevzdělanci, kteří do správy věcí veřejných nemají co mluvit. Budeme zase uráženi a dehonestováni, pokud se nepodřídíme ELITĚ. Jak se může nazývat elitou někdo, kdo se dostal do Sněmovny jen tím, že ho partaj strčila na volitelné místo, ale v životě na pořádnou práci ani nesáhl? Partaje s pár členy s námi mávají a určují pravidla. Občané, jděte volit a vyžeňte ty Kalousky, Sobotky, Bělobrádky a jiné dinosaury z politiky. Jsou to naši zaměstnanci, my si je platíme z našich daní, tak ať nás RESPEKTUJĺ a prokazují nám patřičnou úctu.

.

                       generálmajor v.v. Hynek Blaško, krajský zastupitel za SPO

.

+++
.

Pro uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů
hlasovalo v EU 18.5.2017 těchto 12 vlastizrádců:

1. Telička ................. ANO 
2. Ježek .................... ANO
3. Charanzová ........ ANO
4. Dlabajová ............ ANO
5. Zdechovský ........ KDU - ČSL
6. Šojdrová ............... KDU - ČSL 
7. Svoboda ............... KDU - ČSL
8. Štetina .................. TOP09 
9. Niedermayer ....... TOP09 
10. Polčák ................. STAN
11. Poc ...................... ČSSD
12. Poche ................. ČSSD

Tak hlasují naši volení zástupci v EU proti zájmům ČR!
Je to skvadra vlastizrádců, kteří by se měli vzdát občanství
a zažádat si o německé, když s nimi táhnou za jeden provaz.
Dobrovolně hlasovat proti vlasti je vlastizrada
a král by je za to nechal bez milosti popravit. Škoda, že nemáme krále.

Zvýraznění patří do stáda ultra sviní.

To je  na okamžité odvolání a trestní řízení, neboť jdou proti zájmům našeho státu.

Zajímalo by mě, kolik za toto hlasování proti naší republice pobrali!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře