"Narovnání s církvemi" - krádež národního majetku

9. červen 2017 | 16.36 |
"Narovnání s církvemi" –
krádež národního majetku
.

Církevní restituce 1

.9. 6. 2017

Začátkem příštího týdne se bude v poslanecké sněmovně hlasovat o tzv. "narovnání s církvemi". Pokud sněmovna návrh schválí, bude to stát každého z nás 160 000 Kč, nemluvňata a důchodce nevyjímaje. Katolická církev si nárokuje majetek ve výši 160 000 000 000 Kč (čti: stošedesát miliard!!!), jehož vlastnictví odmítá doložit dokumenty o jeho nabytí (zejména proto, že je nemá).

To, že majetek, který měla, získala pomoci desátku, křížových výprav a jiných "sexy" praktik, asi nemá cenu zmiňovat. Od roku 1420 dodnes tzv. církevní majetek nepatřil církvi, ale panovníkovi, resp. státu.

Vláda Petra Nečase se rozhodla darovat v tichosti a v mediálním stínu aféry Davida Ratha právnické osobě, jejímž vlastníkem je jiný stát - Vatikán - cca 1% území ČR a finanční kompenzaci ve výši podstatné části státního rozpočtu.

Takový čin lze povazovat za VLASTIZRADU.

V případě, že návrh bude schválen 101 hlasy, bude jedno zvednutí ruky mít hodnotu cca 1,6 miliardy Kč!!! Budete takového poslance volit i poté? Pokud to tedy nechcete platit ze své kapsy, co nejrychleji šiřte tuto zprávu a informace v ní obsažené.

Veřejné mínění má velkou hodnotu - když ne teď, určitě u voleb...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře