Klára Samková k útoku islámistů v Londýně

4. červen 2017 | 16.19 |

Klára Samková k útoku islámistů v Londýně

.

Klára Samková 2

4. 6. 2017 - 7 hod ·

Předpokládám, že jste už všichni po ránu semknutí a nezastrašení. Nicméně, kdyby náááhodou ve vás přece jen zbyly stopy sebezáchovy, dovolila bych si navrhnout přece jen nějaká operativní řešení, které by měla vláda učinit - alespoň ta naše:


1) zavřít všechny mešity a muslimské náboženské spolky. Všechny a teď.


2) Zakázat propagaci islámu. Přímou, nepřímou, jakoukoliv. Teď.


3) Zakázat označování halal potravin. Ano, tak je to jednoduché.


4) zakázat halal porážky.


5) Červený kříž a další obdobné organizace: masově rozběhnout kurzy první pomoci. Pro děti, mládež, pracovní kolektivy, dospělé. V součinnosti s Českou televizí proškolit národ. Hned.


6) Armáda ČR (pokud něco takového ještě existuje) uspořádat kurzy branné výchovy. Od nového školního roku pro děti, mládež, od nynějška pro dospělé všeho věku. V součinnosti s Českou televizí. Hned.


7) Poslanci: změnit zákon tak, aby ženám bylo podstatně dostupnější získat zbrojní pas na revolver. Ne, těch milion blbostí, které jsou uměle narvané do znalostních požadavků na zbrojní průkaz fakt není nutno ovládat. Mají za úkol lidi od získání "zbrojáku" odradit, nikoliv zajistit kvalifikované zacházení se zbraněmi.


8) Zapomeňte na jakékoliv odzbrojování národa.


9) Možná by stálo za to, aby se naše čacká policie místo šrotování bavoráků prošla po Václavském náměstí a začala aktivně zjišťovat, proč to tam večer vypadá jak v bordelu nějaké pseudoorientální despocie a co tam ty týpky exotických zjevů pohledávají (a na základě čeho se zdržují v ČR)
.

 .

Děkuji, jdu snít dál...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře