Případ Nečasová nekončí

20. duben 2017 | 22.05 |

Případ Nečasová nekončí

Pavel Havlíček

.Jana Nečasová 1

Případ Jany Nečasové je ostudou nejen naší justice, ale celého našeho státu. V jejím případě vyplula na povrch celá zrůdnost právního systému, který v současné době v naší zemi existuje.

Hrůza, která nás v jejím případě zachvátila, se vyrovná nejlepším dílům Alfreda Hitchcocka, a v některých aspektech ji dokonce překonává.

Nejvíce v tom, že po skončení takového filmového horroru, jako Ptáci, či Psycho si můžeme oddechnout, protože si uvědomíme, že to všechno byla pouhá fantazie, a že přes sebeděsivější zážitky se po skončení takového filmu můžeme vrátit do skutečnosti. Kdežto v případě takové upírky z rodiny Modrých ptáků, jakou je Jana Nečasová,  si s hrůzou uvědomíme, že tato realita stále trvá a dosud neskončila. A k tomu všemu ještě dobře víme, že toto je pouhá špička ledovce, a o dalších děsivých jevech politického podsvětí nemáme dosud ani tušení.

Pokud nám nestačí poznání, že bývalá obyčejná bufetářka z čakovické fabriky organizuje sledování osob a ovládá naprosto neschopného premiéra jako domina svého otroka, a že jí podléhá nejen on, ale veškeré politické dění v naši zemi, pak už nevím, co by nás mělo více varovat.

Pokud takováto osoba rozhoduje nejen o věcech státního významu, ale dokonce i o akcích, podléhajících nejvyššímu stupni utajení, pak je naše země vystavena velkému nebezpečí.

Sama o sobě by něco takového určitě nedokázala.  Je to možné jen proto, že měla silného spojence.  Spolupracovala totiž s kmotry, ovládajícími celou naši zemi, což jí dávalo jistotu, že si může dovolit úplně všechno.  Její drzou a bezohlednou útočnost jsme poznali v případě její oběti, které se zmocnila s dravostí líté šelmy.

Politici v této zemi jsou pouze směšnými figurkami, a skutečnou moc zde vykonává kmotrovská mafie. A to je skutečnost navýsost varující, protože v tomto systému si opravdu nemůžeme být ničím jisti – dokonce ani vlastním životem.

Soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Helena Králová, která po zhodnocení veškerých důkazů proti Janě Nečasové rozhodla, že je nevinná, je jasným dokladem toho, že naše justice je naprosto prohnilá. Jestliže nyní Ústavní soud nyní alespoň v případě zneužití Vojenského zpravodajství zamítl stížnost třech obžalovaných proti odebrání kauzy této soudkyni, dává to jisté naděje na průchod spravedlnosti. Věřme, že se stejná situace už v případě nově jmenované soudkyně Pavly Hájkové opakovat nebude.

Tato země se nachází v rukou zločinců, jimž je naprosto lhostejný osud jejích občanů, a budou si tu dělat vše, co jim vyhovuje, tak dlouho, dokud jim to budeme trpět.

Na Slovensku již proti nim občané vyhlásili otevřený boj.

Následujme tedy vbrzku jejich příkladu!

.

echo24.cz/a/wUbUr/necasovou-bude-resit-nova-soudkyne-ta-byvala-nerespektovala-pripominky

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře