Díky našim europosrancům jsme přišli o moře

22. únor 2017 | 12.41 |

Díky našim europosrancům jsme přišli o moře

Pavel Havlíček


Jak je nám už dávno známo, o některých událostech nás sdělovací prostředky raději neinformují, protože kdybychom o nich včas věděli, museli bychom ihned vzít naši slavnou vládu a parlament šturmem.

Dnes ráno jsem se například v našich TV zprávách dozvěděl, že náš ministr obrany Martin Stropnický má dnes (22.2.2017) podepsat na schůzce NATO v Bruselu dohodu, že Bundeswehr se stane vedoucí silou armád NATO v Evropě, a jedna brigáda české armády se dostane pod jeho přímé velení.  

Zdá se, že není daleko doba, kdy se zase najde nějaký podobný dobrák, který bez našeho vědomí podepíše dohodu o odevzdání části našeho území Německu, aniž by nám o tom dal vůbec vědět.

To však ještě není nic proti další zprávě, kterou nedávno vysílala německá TV. Vinou neuvěřitelné ignorance a nekázně našich europosranců, spočívající v jejich neúčasti na zasedání Europarlamentu, jsme přišli o 10 km mořského pobřeží v chorvatské Istrii, které nám bylo nabízeno ve zrychleném řízení výměnou za dvě europoslanecká místa.

Nemohl jsem této zprávě uvěřit. Podívejte se na záznam zpráv spolu se mnou, a uvidíte, že dnes už je možné opravdu všechno. Pokud si to ovšem necháme líbit.

Jestli tohle není důvod k okamžité demisi vlády a odvolání všech našich europoslanců z EU, pak už opravdu nevím!

.

Spící Randsdorf 2

.

www.email.cz/download/k/bgcQ-hxnEU4zf29rbRHPHEHFojhcCwCA9x9vh-zYa99967-w149TiBsunXCnOil8Aka1iJc/Mame%20smulu.mp4

svobodnenoviny.eu/politik-ano-zacleni-cast-ceske-armady-pod-prime-veleni-bundeswehru/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře