Jeliž, ty skvěle velíš!

25. červen 2013 | 08.19 |

Jeliž, ty skvěle velíš!

Nagyovou jsem na kmotry sám nasadil, tvrdí Nečas

Zatčená bývalá šéfka kanceláře premiéra Jana Nagyová se prý scházela s lobbisty Ivem Rittigem a Romanem Janouškem na příkaz premiéra Petra Nečase (ODS). Serveru Lidovky.cz to v pondělí sdělil sám Nečas. Předseda vlády v demisi uvedl, že tak chtěl získat zákulisní informace.

24. června 2013   Novinky.cz

Nagyová byla zadržena zhruba před dvěma týdny s dalšími vysoce postavenými úředníky a bývalými politiky.

Policie při této akci prohledala i domovy a kanceláře Rittiga a Janouška, ale nezatkla je. Premiér Nečas následně podal demisi.

Při výslechu Nagyové se detektivové zajímali mimo jiné i o její vazby na Rittiga, píší Lidovky.cz. Nečas serveru potvrdil, že se nyní už bývalá šéfka jeho kanceláře scházela s Rittigem a rovněž s Janouškem. Podle něj ale proto, že jí to nařídil. "Měla za úkol získat jeho (Rittigovu) důvěru a vytáhnout z něj maximum informací," uvedl Nečas a stejně komentoval i schůzky Nagyové s Janouškem. "Byly to informace z pražského podnikatelského suterénu. I zákulisní informace jsou v politice důležité," doplnil premiér.

Neznám loajálnějšího člověka, říká Nečas o Nagyové

Popřel ovšem, že by někdy jednal se zmíněnými kontroverzními podnikateli sám. "Proč bych s nimi měl přímo jednat? Mně šlo o získání užitečných informací. A ty Nagyová získala. V životě jsem nepotkal loajálnějšího člověka," sdělil serveru. Také odmítl, že mu mohli Rittig s Janouškem jakkoli podsunout své zájmy, píšou Lidovky.cz.

Zásah policie v polovině června vyústil v obvinění osmi lidí ve dvou kauzách, které spojuje Nagyová. Jeden případ se týká údajného zneužívání vojenské rozvědky a druhý údajné korupce bývalých poslanců ODS Petra Tluchoře, Ivana Fuksy a Marka Šnajdra, kteří se vzdali poslaneckého mandátu. Fuksa a Šnajdr poté získali funkce v dozorčích radách státem vlastněných firem.

K Nagyové se ale podle médií policisté dostali při prošetřování podezření na údajnou organizovanou zločinnou skupinu složenou právě z lobbistů Janouška, Rittiga či také Tomáše Hrdličky.

______________________________

Zdá se, že ředitel ÚOOZ plk. Robert Šlachta je ve srovnání s bývalým královským rádcem Jeližem prachobyčejný amatér.

K čemu on potřebuje celou armádu ozbrojenců v kuklách, to zvládnul Jeliž se svou geni(t)ální družkou dominou Janinou levou rukou.

Například tuto kmotrovskou kauzu, na níž celý ÚOOZ pracuje už přes rok, on zmákl pouze ve dvou, a mnohem rychleji a rafinovaněji.

Prostě na kmotry nasadil špiónku Janinu, která potají v přestrojení za dominu prolézala jejich ložnice, a přitom z nich tahala nejen prachy, ale hlavně důležité údaje. Pro ni byl hračkou nejen každý kmotr, ale i každý špionážní případ. Pod záminkou sexuálních hrátek je jednoho po druhém svlékala do naha, a tím postupně odkryla nejen je samotné, ale i celou složitou strukturu místního podsvětí.

Využila přitom veškerých svých ženských zbraní, a kde ani ty nestačily, tam posloužily řemeny, řetězy nebo důtky. Co by pro vyškolené vojenské odborníky byl těžký problém, to vyřešila snadno a rychle jedna lehká děva. Nač tedy plýtvat silami a drahou špionážní technikou, když Jeliž to všechno zařídí daleko levněji a jedním vrzem.

Takový kmotr, ten je jako skřivan - on si prostě musí vrznout, i kdyby měl zmrznout. A toho právě domina Janina dovede mistrně využít. Než si kmotr stihne stáhnout kalhoty, stačí z něj vytáhnout spoustu užitečných informací.

A když tahle sexshow skončí, rázem je kmotr chudší o peníze, a Janina bohatší o mnoho zajímavých informací, které pak předá svému pasákovi Jeližovi, a ten už ví, jak s nimi naložit. Nejlépe do láku - ve vhodný okamžik se můžou vždycky hodit. Třeba až jim dvěma jednou poteče do bot.

Jenom je mi záhadou, po čem vlastně ten ÚOOZ vlastně ještě pátrá, když Jeliž, tento geni(t)ální detektiv, už dávno všechno ví?

                                                                                                                                                                                                                   (PHK)

                

                                   Geni(t)ální detektiv - bývalý královský rádce Jeliž a jeho domina Janina

                     

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře