Většině českého národa se chce blít!

30. září 2016 | 12.53 |

Většině českého národa se chce blít!

Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské důstojnosti! Opravdu budeme podobné kašpary volit!?

.

 kvk - inStory.cz - 30. září 2016
.
Politici vaří 1

To je tedy trojlístek. Filozof, zelený terorista a krmič uší Bohuš. Hurá k volbám!

 .

Jak hluboko lze klesnout, nám naši politici předvádějí průběžně již dlouhá léta. S blížícími se volbami však mnozí předvádějí, že klesnout lze ještě daleko hlouběji, než vůbec kdy bylo myslitelné.

Někteří z našich "vrcholných" politiků si zřejmě povšimli, že mezi nejsledovanější pořady patří pořady o vaření. A tak v honbě za znovuzvolením k politickým korytům na další období usoudili, že na tomto poli mohou slavit úspěchy i oni. A tak vtrhli do kuchyní a exhibují před voliči.

Na videích pak můžeme, tedy pokud jsme masochisty a pustíme si je, vidět například dva kašpary z čSSD v podání hejtmana Michala Haška a Zdeňka Škromacha jak grilují rybu. Tedy z vaření, mimo ty dva trouby ve fialových zástěrách není v zásadě vidět nic, ale pánové mají zřejmě pocit, že se "tak nějak lidsky" přiblížili svým potenciálním voličům.

Na jiném videu zase můžeme vidět Kocábova favorita na prezidenta a krajského zastupitele Jiřího Pospíšila, kterak nás hodlá obšťastnit přípravou jakýchsi špaget. Že má obě ruce levé, je zcela patrné. Ostatně sám se tím nijak netají. Kdo mu poradil takovou PR hovězinu, je opravdu u boha.


Favoritem těchto mediálních zvěrstev je ovšem filozof Václav Bělohradský. Kandiduje do Senátu s podporou čSSD i Strany zelených a tak si pozval Bohuša Sobotků a za zelené mladého Stropnického. A je to opravdu veliká "čurina". Napřed se Bohuš s poněkud nablblým výrazem optá, zda by rajčata nemohla být oranžová a následně se ho ten trouba Stropnických pokusí trumfnout neskonale vtipnou replikou, zda by se nemělo přidat něco zeleného. No prostě sranda je to veliká.


A jmenovaní nejsou jediní. Do této idiotské "kampaně" se zapojil i předseda TOP 09 a Miroslav Kalousek a šéf ODS Petr Fiala.


Vcelku trefně to ve středu večer ve svém pořadu shrnul Jan Kraus, který poznamenal, že naši páni politici pravděpodobně zapomněli, že pořady o vaření jsou úspěšné proto, že tam vystupují lidé, kteří jsou většinou zábavní, opravdu umějí vařit a ještě jsou mnohdy chytří!


Jediné v čem se Kraus zmýlil, je, že to "jídlo" našich politiků nikdy nemůžeme ochutnat.


Moderátor nemá pravdu. Protože to co nám tahle smečka politických kuchařů "navařila" můžeme bohužel ochutnávat v běžném životě dnes a denně!


A většině národa je z té jejich kuchyně na blití!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Většině českého národa se chce blít! +f+ 18. 10. 2016 - 13:07