Kadlece do klece!

5. září 2016 | 11.54 |

Kadlece do klece!

Pavel Havlíček
.
Karel Kadlec bouračka 1
.

Zprávy o tom, jak různí zločinci beztrestně řádí v naší zemi, zatímco slušní občané jdou denně perzekuováni a buzerováni policií, mne jen utvrzují v tom, že nežijeme v právním státě.

Jasným důkazem tohoto mého názoru je mimo jiné případ lektora policejní akademie (dnes naštěstí už bývalého), plukovníka Karla Kadlece. Policejní důstojník Karel Kadlec ve své osobě postupně skládá podivuhodný obrázek o tom, kdo také může učit na policejní akademii budoucí policejní elity a dosáhnout dokonce na plukovnickou hodnost. Je to nebezpečný opilec, který běžně zneužíval svého postavení a jezdil autem opilý.

.

Tady jsou zprávy z tisku, které o něm poslední dobou proběhly:

.

"Deník Právo dnes informoval o jednom z detailů při prvním velkém průšvihu s alkoholem za volantem, který se Kadlecovi stal. Loni v březnu boural Kadlec na náměstí Bratří Synků, když u přechodu zezadu narazil do jiného vozu. Dechová zkouška ukázala, že byl opilý."

"Kadlec na sebe opět upozornil minulé úterý, kdy naboural na Vinohradech 51 aut. Zkouška na alkohol ukázala přes jedno promile. Svědci se shodli, že do některých aut narážel opakovaně. Ve stejný den měl bývalý lektor soud, který se zabýval jeho nehodou z minulého roku. K jednání se však nedostavil s tím, že je nemocný."

"Bývalý lektor policejní akademie Karel Kadlec měl podle policie doma 13 soukromých zbraní, které policie v minulých dnech převzala do úschovy. Policisté z odboru pro zbraně s ním zároveň zahájili správní řízení a chtějí, aby se podrobil lékařské prohlídce, zda je ještě oprávněn mít zbrojní průkaz."

.

Tento člověk slouží jako typický příklad toho, že v tomto státě neplatí zákony pro každého. Slušný občan není policií ani chráněn, ani mu není pomáháno, spíše mu není pomoci, pokud se jí znelíbí a dostane se do jejích spárů. Mohl by o tom mluvit kupříkladu nejeden účastník poklidné demonstrace, který jí byl bezohledně napaden a zmlácen, aniž se mu v té chvíli a kdykoli později dostalo možnosti bránit se nějak proti její zvůli.

Rád bych viděl, jak by dopadl kdokoli z nás, kdyby způsobil podobnou kalamitu. Okamžitě by se na něj vrhlo komando zběsilých ozbrojenců, které by ho zmlátilo tak, že by sotva přežil, a naprosto jistě by nevylezl z lochu přinejmenším několik let. O jasném doživotním zákazu řízení samozřejmě vůbec netřeba diskutovat. A kdyby u něj navíc našli podobný zbrojní arzenál, jako u pana plukovníka, pak by mu kvůli nedovolenému ozbrojování přidali ještě hezkých pár let navíc.

Kdežto vůči jednomu ožralému a zfetovanému praseti, které už třikrát způsobilo masakr v pražských ulicích, se policie chová jako k báťuškovi carovi. Vyšetřování na místě proběhlo s veškerou úctou, jakou zasluhuje Jeho Prevoschoditělstvo, a nakonec se s ním policisté rozloučili přátelským podáním ruky. Veličenstvo neráčí mít řidičský průkaz? Nevadí, my mu zrobíme nový! Vždyť je to přece ctihodný pan plukovník, který přednáší na Policejní akademii a vychovává nám její budoucí kádry a opory! Nelze se proto divit tomu, jak se chovají jeho žáci, snažící se mu co nejvíce podobat.

Případ plukovníka Karla Kadlece je typickým obrázkem neúnosného a tragického stavu naší společnosti, v níž vládnou sprostí grázlové na úkor slušných občanů.

Dokud budou v naší zemi u moci taková kopyta a jelita, jako dnes, která nadržují zločincům a násilně likvidují svobodu a demokracii, nemáme žádnou šanci na lepší budoucnost.

Kopyto, jelito, platí to!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře