Český kraj - opilců ráj!

30. srpen 2016 | 09.51 |

Český kraj – opilců ráj!

Pavel Havlíček

.

Flašky v lese

.

Motto:

Zpráva z tisku – 29.8.2016

  

Podle informací Novinek 47letý muž střílel dnes večer v Praze na Palmovce ze vzduchovky, protože již zřejmě nevydržel hluk z ulice, kde každý den popíjejí bezdomovci. Střelec, který byl pod vlivem alkoholu, nejprve policistům nechtěl otevřít byt, ale nakonec tak učinil a spolupracoval.

"Policisté v bytě nalezli předmětnou zbraň, vzduchovku zn. Remington ráže 5,5 mm. Ta byla předána k odbornému znaleckému zkoumání. Policie případ šetří jako podezření z trestného činu těžké újmy na zdraví ve stádiu pokusu. V případě odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody v rozmezí od tří do deseti let,” konstatovala policejní mluvčí Andrea Zoulová.

 .

Sledovat některé programy v naší televizi je skutečně pouze pro silné povahy. Zvláště ty zpravodajské, které by si spíše zasloužily pojmenování "poblicistické", neboť člověk má po jejich shlédnutí většinou nucení na zvracení.

.

Včera jsme se na ČT 1 v pořadu "168 hodin" mohli o tom přesvědčit názorně. Mohli jsme vidět třeba naše ministry, kteří přicházejí na ministerstvo financí "žebrat o miliardy" pro své rezorty.
.

Pak jsme sledovali, jak jistá podvodná pojišťovací firma "OVB Allfinance ČR" okrádá - podle vyjádření jejich zástupce Jiřího Reichla naprosto legálně - naše občany o statisíce až milióny korun, které vložili do jejich finančních projektů.

.

Nejlepší ovšem byla závěrečná hitparáda nejlepších mediálních vystoupení našich politiků, uvedená u příležitosti 10-letého jubilea tohoto zpravodajského pořadu. V něm jsme mohli vidět přehršel památných akcí a výroků našich politiků, z nichž někteří byli zcela zjevně pod parou.  Kdyby je člověk neznal od vidění, musel by si myslet, že jsou to chovanci nějakého nápravného ústavu, jimž byla po dlouhé době povolena vycházka, a oni to také patřičně oslavili návštěvou několika pražských hospod, načež v alkoholickém opojení dostali chuť něco naléhavě sdělit národu. 
.
A že to byly opravdové perly!
.
Přehlídce největších hitů vévodil pochopitelně Miroslav Kalousek, jehož opilecké hlášky už dlouhá léta vévodí veškerému televizním zpravodajství, neboť pouze on je pro svou velkou výdrž schopen dát dohromady aspoň jednu souvislou větu, kterou občas okoření dobře mířenou fackou do obličeje jakéhosi drzého chlapce, jenž si troufl něco namítat k jeho osobě. Dobře mu sekundoval také bývalý premiér Topolánek, který má na podobné týpky dokonce vojenský výcvik, a některá jeho výsměšná slova a zejména trefná gesta nám u dnešních jeho kolegů dosti chybí. Dr. Rath se svými štiplavými poznámkami byl už dávno vyhodnocen jako příliš nebezpečný svým kolegům loupežníkům, a proto byl načas uvězněn a poté odstaven na vedlejší kolej, aby nezpůsobil tomu našemu vládnímu parnímu vláčku nějakou havárii. Zvláště památný je rovněž výrok páně Paroubka "kdo z vás to má", nebo vytrvalé zapírání evidentních lží ohledně stranického puče a "neexistující" mluvčí ČSSD Lucie Proutníkové panem hejtmanem Michalem Haškem. Ale největším hitem byla bezesporu památná krádež pera prezidentem Klausem, která této bandě lapků dala vskutku nejvyšší státnickou pečeť.
.
Tedy řeknu vám, že já osobně bych tam s těmi podvodníky a žvanily nevydržel ani jediný den – ale na druhé straně se vůbec nedivím, že jsou většinou stále v lihu, protože vydržet poslouchat ty žvásty, které se linou z jejich nevymáchaných hub po celé dny a týdny, to by nevydržel ani dobře trénovaný osel.
.
Závěrečným číslem hitparády byla státní hymna, zpívaná smíšeným sborem se sólisty Milošem Zemanem, Martinem Konvičkou a Markem Černochem dne 17. listopadu 2016 na Albertově. Kdyby chudák jeho táta viděl, jak jeho syn zpívá "voda šumí po lučinách, bory čumí po skalinách", musel by se v hrobě obracet.
.
Ale nedivme se, že je všude tolik alkoholiků a notoriků. Vždyť se přece říká "Jaký pán, takový krám!"
.
Zatímco ve vládě probíhá "žebrání o miliardy", ve Sněmovně si poslanci zvyšují své platy o 5000 korun, běžný občan je ožebračován na všech frontách, a má starosti, jak přežít každý další den. A komukoli z nás se může stát, že se ocitne ze dne na den na ulici mezi bezdomovci, a bude na Palmovce hulákat jako ten poslední ožrala.
 .
.
Český kraj - opilců ráj
.
Pavel Havlíček
.
.

U nás v Čechách je věc velmi častá,

že bohatý i chudý převelice chlastá.

Ten nahoře proto, že neví, jak své čachry skrývat,

a ten dole proto, že se na něj musí denně dívat.

Zatímco těm nahoře je špatně jenom z chlastu,

těm dole, když vidí tu zlodějskou vládní kastu.

.

.

www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/

.

.

Kalousek-Neznáš sněmovní řád       Kalousek-Páni Jurečkové

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře