Měl jsem krásný sen

27. srpen 2016 | 14.43 |

  

Pravý prostor -27.8.2016
.

MĚL JSEM KRÁSNÝ SEN. PSAL SE ROK 2018 A NA LAVICI OBŽALOVANÝCH SEDĚLI ...

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ

.

Představitelé EU v kriminále

.

Obžalovaní: A.Merkelová, J.C.Juncker (toho času v protialkoholické léčebně) a další obžalovaní vrcholní představitelé se zpronevěřili svým státním povinnostem v těchto bodech:

0001pt; line-height: 17.25pt; vertical-align: baseline; text-align: justify; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">1) Když začala Syrská krize, tak zejména bývalá kancléřka A.M. svým výrokem: přijmeme úplně všechny, přijďte, zvedla lavinu migrace i v zemích jako Somálsko, Nigérie, Afghanistán, Irák, Bangladéš, Pakistán, Etiopie a v dalších státech. Tuto následnou masivní, se syrským konfliktem již nijak nesouvisející migraci, tito vládnoucí činitelé nejen že nezastavili, ani se o to nepokusili a naopak prosadili myšlenku plně otevřených hranic a statisícům migrantů – ať byli odkudkoli – vystavovali v rámci jejich rychlého přijetí tzv. bianco pasy. Dále lživě informovali své občany o systému ochrany hranic pomocí Frontexu, přičemž se nakonec ukázalo, že tato organizace jen záludně zajišťovala hladší průběh migrační vlny. Tím vědomě dopustili prohloubení krize, kterou následně zakonzervovali do nesmyslných smluv a dohod s diktátorským a zcela nedůvěryhodným představitelem Turecka Erdoganem.

2) Po příchodu migrantů na evropské území se zvedla nebývalá vlna kriminality, nepokojů a vandalismu, nemluvě o teroristických útocích, během nichž zemřely stovky evropských obyvatel. Tuto obžalovaní vládnoucí činitelé nejen že tolerovali, ale přímo iniciovali zkreslování statistik, zamlčování zločinů páchaných migranty a následně tolerovali jejich beztrestnost a to vše napříč policejním, soudním i mediálním aparátem.

3) Bezprecedentní byla rovněž štvavá kampaň proti občanům, kteří se vůči migraci a rozpínavosti totalitní ideologie islámu postavili. Pomocí poplatných médií a různých provokací byli tito občané soustavně nálepkováni jako radikálové či fašisté. Místo skutečného řešení krize se vládnoucí špička soustředila na boj proti vlastním občanům, znemožňovala veřejná mediální vystoupení odpůrců migrace a krizi ještě více prohlubovala pod prázdnými hesly: My to zvládneme, nebo Potřebujeme nový, odolnější genetický fond, který nám muslimští muži dodají. Těmito výroky nepřímo navázali na někdejší vizi říšského kancléře A.H. o jediné správné a čisté rase.

4) V evropském právu odsouzeníhodné a nepřijatelné trestné činy byly v případě, že je zastřešoval islám, omlouvány a tolerovány (pedofilie, nemožnost žen svobodného výběru partnera a podobně)

5) Proklamovaná svoboda jednotlivých států EU vzala za své, když tito vrcholní představitelé zjistili, že dovedli své národy na okraj propasti a chtěli svou zodpovědnost za tento stav pod výhrůžkami sankcí a zbavení možnosti hlasovat v parlamentu svalit i na státy, které na jejich sebevražedné počínání dlouhodobě upozorňovali.

6) Pod taktovkou těchto představitelů docházelo k perzekucím a zostouzení občanů, kteří nesouhlasili s touto politikou a veřejně se vůči ní vymezovali. Tito lidé byli šikanováni jak v osobním, tak pracovním životě, aby tím byl dán varovný příklad pro odstrašení jejich následovníků (prokazatelné případy zejména v Německu a Švédsku). Tyto praktiky, srovnatelné s perzekucemi v době komunistických vlád, byly doprovázeny poplatnými a nepravdivými komentáři a články vybraných loajálních žurnalistů a televizních komentátorů. Fakta o protiislámských demonstracích byla buď médii zamlčována, nebo záměrně zkreslována a prezentována jako " sešlosti xenofobů a radikálů ".

7) Tito představitelé, v chorobném domnění, že Evropa svými vodními a zemědělskými zdroji, svými urbanizačními a pracovními možnostmi může přijmout další desítky milionů obyvatel navíc, (nemluvě o nemožnosti začlenění, vlivem jejich oddanosti islámu, který je prokazatelně v mnoha bodech v příkrém rozporu s evropskými hodnotami) vystavili tento kontinent vlně terorismu, nestability, nejistoty a strachu. Evropa, která až dosud byla díky své prosperitě schopná účinně pomáhat potřebným na celém světě, se tak pozvolna ocitla na pozici, kdy potřebovala sama pomoc. Tu však neměla od koho dostat.

Z toho snu jsem se vzbudil. Ano, byl to opravdu jen sen. Škoda. Ti lidé pořád sedí na svých trůnech, za zdmi s ochrankou, ve svém virtuálním světě a jsou nejspíše rozhodnuti svou vizi dotáhnout do úplného konce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře