Makrela a děkanské volno

25. srpen 2016 | 16.23 |

MAKRELA A DĚKANSKÉ VOLNO

PAVEL
.
Merkelová 1
.
Většina lidí ví, že dnes k nám přijede Makrela (Její Výsost Angela Merkelová První  – Makrela pro zkrácení). Je to od Makrely ohromná drzost. Zdrcující většina lidí jí zde nechce. Navíc je jasné, že bude s Bohouškem Kývalem kout pikle proti tomuto národu – zejména pokud jde o imigranty.
.

Aby se tato činnost zakamuflovala, tváří se, že se bude jednat o vědecké spolupráci. A aby se celá kamufláž podpořila, navštíví Bohoušek a Makrela odborné pracoviště na Fakultě informačních technologií ČVUT. (Je pozoruhodné, za jaké blbce mají papaláši občany – určitě se bude německá kancléřka mlátit na pár hodin do Prahy kvůli nějaké české vědě, které navíc  stoprocentně nerozumí.)

Je ale neskutečné, jaké manévry se kvůli tomu dělají. Děkan fakulty na žádost rektora ČVUT vypsal na čtvrtek odpoledne děkanské volno! To je jistě v jeho pravomoci – obvykle se děkanské volno vypisuje jednou za semestr a je především určeno pro studenty. Ale je naprosto neslýchané, aby se děkanské volno vypisovalo v době prázdnin a navíc jen pro pracovníky jedné budovy (kde zjevně proběhne návštěva). Jde o evidentní zneužití vysokých škol pro politické čachry.

Někdo může namítnout, že jde o bezpečnost v dnešní teroristické době (teror vyvolala Makrela pozváním milionu imigrantů do Evropy). I kdyby to bylo pravda, tak by bylo normální říci, že v daný den je z bezpečnostních důvodů fakulta zavřena i pro zaměstnance. Ale kdo by toto tvrdil, tak by buď úmyslně lhal, nebo nevěděl nic o vysokých školách. V době prázdnin zde nejsou téměř žádní studenti a minimum pedagogů. Jsou tu většinou sekretářky, pracovnice ekonomického útvaru, studijního oddělení atd. A i těch je dost málo – spousta z nich je na dovolené. Ovšem dohled musí být. Tyto ženy (většina dlouholeté zaměstnankyně) chodí samozřejmě do práce opásány dynamitem a v jedné ruce kabelku, ve druhé kalašnikov.

Jde evidentně o něco jiného – totiž o to, aby se Její Výsost nesetkala s obyčejnými lidmi a dokonce (nedej Bůh) se jí někdo na něco nepříjemného nezeptal! To by třeba Bohoušek nezískal pochvalu.

Je to již stejné jako za bolševika – tam se také věrchuška štítila dělnické třídy, za kterou údajně bojovala a separovala se od lidí svými ochrankami a zařízeními jen pro papaláše. A u socialistických vlád v Evropě je to totéž – jenom se probůh nedostat do kontaktu s lidmi, kteří vrchnost volí.

echo24.cz/a/iWx3T/konvicka-klaus-junior-samkova-mach-uvitaji-angelu

.

Dejme však slovo také druhé straně - třeba jednomu neomarxistovi, který má jistě také právo mít svůj názor na věc. Nám je však - upřímně řečeno - putna.

pravyprostor.cz/nase-pani-angela/

Merkelová v Praze 1

Pražané přivítali kancléřku Angelu Merkelovou jak se patří...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře