Nehorázné rozhodnutí EU

3. srpen 2016 | 13.51 |

Eurozprávy.cz - 2. srpna 2016

zahranicni.eurozpravy.cz/eu/164282-eu-naridila-likvidaci-nekterych-zvirat-vytvorila-seznam-vetrelcu/

.

.

Nehorázné rozhodnutí EU

Pavel Havlíček
.
.
Mýval severní
 .
Mýval severní - "invazní vetřelec"
.
.

Tak jsem se včera dozvěděl, že prý Evropská unie nařídila plošnou likvidaci zvířecích druhů, nepatřících na území Evropy:

Dny více než dvacítky zvířecích druhů na území Evropské unie jsou sečteny. EU se rozhodla zlikvidovat některé zakázané druhy zvířat a rostlin. Mývalové, nosálové, vrány a některé druhy veverek, raků, želv a vodních ptáků jsou na seznamu invazivních vetřelců. Tato zvířata nemají svůj přirozený původ v Evropě a škodí biologické rozmanitosti. Podle nařízení EU se musí tyto druhy začít plošně likvidovat.

Když jsem si tuto neuvěřitelnou zprávu přečetl, nevycházel jsem z úžasu, co všechno si ti bruselští idioti ještě nevymyslí ?!

Co to tam proboha sedí za lidi? A dají se ještě vůbec nazývat lidmi?

Myslí si snad o sobě, že jsou bozi, aby mohli rozhodovat o tom, kdo a kde bude na této Zemi žít? Jsou to snad přímo oni, kdo osobně stvořili ty tisíce druhů živočichů, zde žijících?

Kdo jim k tomu dal právo? Není to přímo rouhání?  Kdo si může osobovat právo rozhodovat o tom, jak bude další vývoj života na této planetě? Copak člověk také není jen jedním z těchto druhů?

Lidé by se měli jako nejvyvinutější tvorové na Zemi snažit především o to, aby naše Země přežila co nejdéle, a nikoliv, jak co nejdříve přivodit její zánik. Zatím se jim bohužel mnohem lépe daří to druhé. A pokud budou o dalším vývoji rozhodovat takoví dementi, jako ti bruselští, pak se obávám, že osud této planety je nadobro zpečetěn.

Nikdy jsem neslyšel o zvířecím druhu, který by přišel do nějakého světadílu, a začal tam likvidovat ty, které zde jsou domovem.

A zatím řádí v Evropě islámští teroristé, kteří sem nyní přicházejí, a hodlají zde zřejmě vyvraždit veškeré místní obyvatele – a to jen z důvodu, že vyznávají jiného Boha, než Alláha. Ti tady sice také nikdy nežili, ale zde se podle EU zřejmě o žádný invazivní živočišný druh nejedná.

Je opravdu velmi pozoruhodné, že představitelé Evropské unie nařizují zabíjet bezbranná zvířata, kdežto zabíjení Evropanů teroristy jim nevadí, a ani mu zřejmě nehodlají nijak bránit.

Inu – není vetřelec, jako vetřelec!
.
Imigranti 2

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře