Kdo je Merkelová

26. červenec 2016 | 09.00 |

Kdo je Merkelová

Pavel Havlíček

.
.
Merkelová v armádě
.
.

Přináším zajímavý příspěvek v podobě životopisu kancléřky Merkelové, který vám už je možná znám, protože byl již několikrát zveřejněn na internetu. Škoda, že se lidé o něm už dávno nedozvěděli z veřejných sdělovacích prostředků, protože by jim bylo ihned jasné, že jde o osobu se značně podezřelou minulostí, která v důsledku svého ideologického vývoje společně s jejími poněkud zvláštními povahovými vlastnostmi způsobila, že Evropa se její vinou dostala do téměř neřešitelné situace. Komu dosud nejsou známa jistá důležitá fakta z jejího života, ten jimi bude zcela určitě velmi překvapen, ne-li doslova šokován.

Je historicky ověřené, že pokud mohou v politice působit osoby podobného typu, vede to většinou k obrovské katastrofě, a mnohdy dokonce i ke světové válce.

Merkelová zosobňuje migrační zlo spojené s eurohujerstvím, břídilstvím a podlostí. Merkelová propadla führerovskému syndromu spojeného s kultem osobnosti, odtrhla se zcela od reality, a je přesvědčená o své neomylnosti a potřebnosti. Merkelismus je v současnosti nejzhoubnějším ideovým směrem. Jen se divím, že má relativně ještě dost příznivců, že negativistická merkelovská energie mnohým lidem vyhovuje. Horovat pro Merkelovou může už jen ortodoxně merkelovský fanatik či člověk mající problémy s logickým myšlením.I když už došlo k jistému oslabení její politické strany, přesto je stále ve vedoucí funkci kancléřky.

Doufejme, že její konec přijde... třeba i náhle, v jeden jediný den, a paní kancléřka zkrátka "bude odejita". Vzhledem k posledním krveprolitím přímo v Německu už zřejmě brzy vyprší trpělivost většiny německých občanů, a jasně a jednomyslně se vyjádří k politické kariéře paní kancléřky slovem, "už bylo dost jejích názorů a nerozumné neústupnosti ohledně přijímání migrantů!".

Věřím, že už dlouho nebude nejmocnější ženou světa. Říká se přece "kdo seje vítr, sklidí bouři" – a zdá se, že čas bouře, která ji smete, už je velmi blízko.

.

.

nejvic-info.cz/kdo-je-merkelova-a-proc-nevzpomina-na-zivot-v-donecku/

.

.

Merkelová 3

Angela Merkelová tuší, že konec její politické kariéry se blíží...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře