Já na Vás tedy pyšnej nejsem, pane Schwarz!

24. červenec 2016 | 15.28 |

Novinky.cz – 22. července 2016

www.novinky.cz/domaci/409917-poslanec-schwarz-si-koupil-dum-za-200-tisic-od-mesta-ktere-vede-jeho-zena.html

Já na Vás tedy pyšnej nejsem, pane Schwarz!

   

Pavel Havlíček

.

.

Bronislav Schwarz (ANO)

Poslanec za ANO Bronislav Schwarz

.

Když se tak dívám na záběry ze současného Turecka, připadá mi to, jako bychom se ocitli  někde v Severní Koreji, kde davy místních občanů nadšeně pozdravují svého milovaného vůdce a diktátora Kim Čong-una, provolávajíce mu věčnou slávu.

Tam je to všem už dlouholetá tradice, jejímž vzorem byl Veliký Sovětský svaz a továryš Stalin, jehož sláva se hvězd dotýkala, přestože to byl válečný zločinec a masový vrah.

To se ovšem tenkrát neříkalo, a neříká to ani dnes současný ruský prezident Vladimír Putin. Právě naopak - on se mu snaží ze všech sil vyrovnat.

Totalita je strašlivý režim, protože dělá z lidí otroky a přikazuje jim, co si musejí myslet, a jak se musejí chovat, chtějí-li zůstat naživu, protože kdo by si troufl se Velikému Vůdci protivit, byl by okamžitě zastřelen. Ale také zplodila zvláštní odrůdu lidí, kteří si myslí, si mohou dovolit úplně všechno, dokonce i rozhodovat o osudech a životech těch, které ovládají. A z těchto obav o svůj život obyvatelé totalitou postižených států raději drží hubu a krok, než aby riskovali život svůj i své rodiny.

A tak je tomu právě dnes v Turecku, kde prezident Erdogan zinscenoval protivládní puč a nyní vytváří v zemi stejnou atmosféru strachu, jaká panuje v těch nejtěžších totalitních režimech. Ale totalita se pomalu ale jistě vrací i do naší země, protože jsme nevyhubili její podhoubí, takže jedovaté muchomůrky červené přežily a rostou nám tu vesele znovu.

Až nás z toho obchází hrůza, protože si ještě mnozí z nás pamatují, jak to u nás fungovalo za vlády komunistů. A že naši současní naši politici k obnově totality tvrdě směřují, je nade vše jasné. Protože nikde jinde, než v totalitním režimu by nemohli s takovým klidem dělat tak zločineckou politiku, s jakou se nám tu prezentují. Opět se zde vytvořila kasta tzv. nadlidí, kteří mají veškeré výsady, jsou zákonem nepostižitelní a mohou si tudíž dovolit věci, za které by kdokoli z nás už dávno seděl v kriminále. Ale oni si přece mohou dělat, co se jim zachce, i když je to v zjevném rozporu se zákonem, a přitom se nám, občanům, za to absolutně nehodlají zodpovídat.

Typickým příkladem arogance současných politiků je třeba takový poslanec za ANO Bronislav Schwarz. Jen se podívejte, s jakým farizejským výrazem se dívá na své voliče i ostatní řádné občany, jejichž naivitě se může dnes zcela nepokrytě smát. Za evidentní šmelinu - koupi domu hluboko pod cenou, kterou bez mrknutí oka provedl za vydatné pomoci své ženy – starostky města, v němž žije, se vůbec nestydí, a ještě je schopen pronést tuto nesmrtelnou větu:

   

"Jsem na to pyšnej. Myslíte si, že bych si jako poslanec a bývalý policista dovolil nějaké podvody?"

Já na Vás tedy pyšnej nejsem, pane Schwarz! Já si totiž myslím, že právě proto, že jste poslanec a bývalý policista, si můžete dovolit to, co nikdo z běžných občanů. Protože my Vaše postavení, možnosti, ani Vaši podvodnickou a drzou náturu prostě nemáme, a kdybychom si to i přesto troufli, určitě by nás za to Vaši bývalí kolegové okamžitě zabásli.

  

Koupit dům v ceně jednoho milionu za pouhých 200 tisíc, to se opravdu dnes hned tak někomu nepodaří! A přitom to není zdaleka jediný škraloup, který doposud máte na svědomí (viz níže uvedené odkazy).

Gratulujeme, a jen tak dále, vážený pane poslanče. Vám podobných máme mezi našimi politiky víc než dost - a pyšní na vás rozhodně nejsme, protože na podobné "šikuly", jako jste Vy, tady už opravdu nejsme zvědaví!

Vůbec se nedivíme, že jste přivedli tento stát a jeho občany tam, kde nyní jsou.

A pouze vrozená slušnost mi zabraňuje specifikovat to místo přesněji. .

.
.

Další "aktivity" ctihodného poslance Bronislava Schwarze

www.novinky.cz/krimi/318457-soud-pozada-snemovnu-o-vydani-schwarze-z-ano.html

www.kauzasever.cz/2015/03/29/blaboly-poslance-bronislava-schwarze/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře