Další pitomý nápad z Bruselu!

4. červenec 2016 | 14.40 |

Další pitomý nápad z Bruselu! Ale taková blbost už tu opravdu dlouho nebyla! Může se někdo divit, že Britové z unie prchají!?

InStory.cz - 04. července 2016

.

.

Robot 1

Nový plátce sociálního pojištění!

.

.

Britové se rozhodli v referendu pro odchod z Evropské unie a Evropa, přesněji evropské politické "elity" jsou překvapeny. Politologové se předhánějí v hledání důvodů, kdo za to vlastně může. Jedni se domnívají, že viníkem je David Cameron, který dlouhou dobu neměl pro politiku EU, jejich orgánů a představitelů nejmenší pochopení a nijak se tím netajil. Jeho finiš ve zcela opačném gardu už pak nikoho nepřesvědčil. 

Druzí se domnívají, že na vině je Angela Merkelová a její nesmyslná a tvrdohlavá migrační politika. A další zase vidí vinu v přebujelé unijní byrokracii a mnohdy zcela nepochopitelných rozhodnutích ve věcech, do kterých jim vlastně nic není. 

Obecně lze říci, že překvapeni jsou především politici a bruselští hodnostáři. Obyčejný občan kterékoli unijní země až zase tak překvapen není. A podíváme-li se na nejnovější návrh Evropského parlamentu, pak snadno pochopíme proč. 

Evropský parlament totiž nově navrhuje, klasifikovat pracovní roboty jako "elektronické osoby", přičemž jejich majitelé za ně budou muset platit sociální pojištění. Tento návrh říká, že "rostoucí automatizace bude vyžadovat nové rámce pro zdanění a právní odpovědnost s tím, že do toho budou zapadat "nejdůmyslnější autonomní roboti, kteří získají status elektronických osob se specifickými právy a povinnostmi". 

Návrh je zřejmě veden úvahou, že roboti jednak zabírají pracovní místa a na druhé straně zaměstnavatel ušetří. A pochopitelně i víc vydělá. Což začíná být v socialistické Evropě, která je posedlá, stejně jako vlády členských zemí, včetně té naší přerozdělováním toho, co jiní svou pracovní aktivitou vydělají, téměř zločin! A přerozdělovat by se všem těm sociálně-socialistickým pomatencům chtělo čím dál více a tak je potřeba z občanů a firem vytahovat čím dál víc peněz. 

A tak se můžeme vrátit na začátek. Když člověk vidí, jaké fantasmagorické nesmysly se rodí v hlavách unijních představitelů, tak se lze jen těžko divit, že se jim chtějí lidé dostat ze spárů. 

Ačkoli bylo rozhodnutí britských občanů vcelku překvapivé, můžete se jim divit!?  

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře