Stal jsem se občanem království Nový Svět

1. červenec 2016 | 16.57 |

Stal jsem se občanem království Nový Svět

  
Pavel Havlíček


Vždycky jsem si přál žít v zemi, která zaručuje všem lidem stejná práva, kde mohou všichni slušní lidé žít šťastně a spokojeně, a ti, kdo porušují její zákony, za to budou patřičně potrestáni.

Už od dětství jsem však byl nucen žít ve státě, v němž vládli komunisté, kteří se u nás po válce zmocnili vlády, naslibovali lidem ráj na zemi, ale velmi brzy tyto své sliby porušili a popřeli veškeré zásady demokracie, které platily v naší předválečné Masarykově republice. Nová ústava a všechny zákony, které si zde ustanovili, byly určeny pouze k tomu, aby z lidí udělaly poslušné otroky nového režimu, v němž se dařilo pouze zrádcům, přisluhovačům a udavačům. Z kdysi statečného národa se postupem času stalo jen ubohé stádo pod dozorem bolševických pastevců. Pokud se v něm vyskytlo nějaké neposlušné dobytče, odmítající vykonávat jejich pokyny, bylo buď posláno do nápravného zařízení, nebo rovnou na jatka.

V roce 1989 jsme si mysleli, že vláda těchto rudých pastevců u nás už navždy skončila, a že budeme konečně moci žít jako svobodní občané.

Jak krutý to byl omyl, poznali jsme velmi záhy, a každým přibývajícím rokem se o tom můžeme stále více přesvědčovat. V tomto státě se totiž vždy najdou ochotní pastevci, kteří jsou ochotni za jidášský groš (spíše však za miliónové částky z různých podrazů a zlodějen) udělat cokoli, aby mohli tuto výnosnou živnost provozovat. A dnes musíme konstatovat, že pastevci se sice vyměnili, ale poměry zde zůstaly naprosto stejné, pokud se nestaly ještě mnohem horšími. Protože tenkrát jsme bojovali za svobodu a demokracii, a za to nám hrozil maximálně kriminál. Ale dnes je to ještě mnohem horší. Takovým statečným bojovníkům jde už dokonce o život!

Já už rozhodně nikdy nechci být členem žádného stáda.

Mám toho dost, a nehodlám nadále respektovat vládce, kteří mi jdou po krku za to, že neuznávám jejich systém, který lidi rozdělil na dvě skupiny: Jedni mohou všechno, a ti druzí vůbec nic!

Proto jsem se před několika lety se svými přáteli rozhodl založit království Nový Svět, v němž mají všichni lidé právo na klidný život v míru, a kde vládne lidem panovnice, kterou lidé uznávají pro její vzácné lidské kvality, jež během svého života prokázala.

Je to královna Marta I.

Zvolili jsme si ji na zvláštním tajném zasedání Zemského sněmu, konaném dne 10. července 2010 na hradě Křivoklátě.

Jsem šťasten, že mohu být občanem země, která plně vyhovuje mým nejkrásnějším představám o šťastném a svobodném světě.

Nemusím se teď už neustále rozčilovat nad zločinnou politikou vládců, kteří lidmi jen pohrdají a denně jim jen dokazují svou moc a jejich naprostou bezmocnost proti jejich zvůli.

Mohu teď konečně žít mezi lidmi, kterým věřím, a kteří důvěřují mně. A když mne někdo přesto naštve, máme tu kolem sebe spoustu zvířátek, jejichž duše je mnohem čistší, než ta lidská, a poskytnou tak člověku pocit dokonalé pohody a štěstí.

Jaký je to rozdíl proti lidem, prosáklým zlobou, závistí a záští, jejichž časy bohužel nepominuly!

Nikdo nemá právo brát lidem jejich ideály. Komu nevadí současní zpupní mocipáni, kteří jim je ukradli, ať si dál žije v zemi, kde neplatí už vůbec žádné zákony, kromě zákonu džungle.

Já se mu podřizovat odmítám, a proto jsem se stal občanem království Nový Svět.

A jak každým dnem stále více a více poznávám, bylo to nejlepší rozhodnutí mého života.

.

.

  

Královna Marta

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře