Brekekexicht, aneb Každý si utop svého politika

25. červen 2016 | 12.54 |

Novinky.cz – 25. června 2016

.

.

Brekekexicht, aneb Každý si utop svého politika

  

Pavel Havlíček

.
.

Zeman-Nejedlý v objetí

Vypisuji takovou malou anketu:
 .

                                    Myslíte si, že tahle země je:

a) pro všechny lidi bez rozdílu

b) pouze pro vyvolené

.

Jsem přesvědčen, že v tomto případě by byl výsledek daleko jednoznačnější, než tomu bylo ve čtvrtečním referendu ve Velké Británii.

Ten, kdo volil za a), je buď naprostý pitomec, anebo pokrytec, snažící se po tom všem, co už se v této zemi odehrálo a stále odehrává, předstírat, že se tu s námi hraje čistá hra.

Většina lidí je dnes už zcela zbavena veškerých iluzí, že našim politikům se jedná o blaho této země.

Kdo přesto bláhově věří, že alespoň náš pan prezident je výjimkou, a myslí to s námi občany dobře, byl ze své utkvělé představy definitivně vyléčen včera, když sledoval, kdo všechno přichází oslavit vzácné jubileum jeho poradce Martina Nejedlého. Ten, kdo to ještě neviděl, nechť si prohlédne ten výběr společenské elity, která se tu na velkolepých oslavách sešla. Všichni ssebou přinášeli honosné a drahé dary, nám obyčejným smrtelníkům nedostupné. Byly to většinou věci pro ně naprosto běžné, jaké si dávají tihle bratři v triku za to, že se mohli díky svým eskamotážím dostat do nejvyšších pater současné společnosti. Jediným tajemstvím zůstává, jakou zázračnou medicínu přinesl  jako dar známý sexuolog Dr. Uzel.

Ještě, že máme ty všetečné fotoreportéry, protože jinak bylo o intimitu celé akce postaráno tím, že kolem celého Letohrádku královny Anny byl zbudován třímetrový plot. Materiál, k tomuto účelu použitý, by docela jistě vystačil na vybudování alespoň jedné SOS vesničky. Jenže naší vládě se nejedná o podobné bohulibé činy, na podobné pijavice přeci nepřispívá, ale peněz, vyplýtvaných na tuto monstrakci, vůbec nelituje. Tomu, kdo se opovážil proti tomu ozvat, ukázal přítomný Míra Topolánek svůj vztyčený ukazováček.

To je ostatně gesto, kterým dávají všichni naši politici neustále a okázale najevo nám, občanům této země, že jsme jim naprosto u p....e, a kdokoli se opováží proti nim něco namítat, ten skončí velmi neblaze.

Doufat, že se jejich počínání v dohledné době změní, je stejně naivní, jako věřit tomu, že Evropská unie se reformuje, nebo naopak, že se nereformuje Česká policie.

Co si totiž tahle povedená partička umíní, to také provede. Pokud jí to ovšem dovolíme, a budeme se nečinně dívat na to, jak pomatená Merkelová v čele EU pustoší svými činy Evropu, nebo jak sprostí loupežníci vykrádají a likvidují naši zem.

Pokud to neuděláme sami, nikdy se téhle bandy lotrovské nezbavíme.

Oni se musejí něčeho bát, aby si stále nepočínali tak bezostyšně a s pocitem toho, že jim se přece nikdy nic stát nemůže.

A proto vyhlašuji akci Brekekexicht – Každý si utop svého politika.

Obstarejme si všichni co nejodpornější a nejstrašidelnější masky vodníků, a zažeňme naše politiky stejně nemilosrdně, jako oni jednají s námi, do vltavských vod.
.

Ve Vltavě je vody dost, aby nás jich všech zbavila, a pak ty utopence dopravila až do Hamburku, kde si je může Angela Merkelová vylovit, aby poznala, že totéž se může stát i jí a všem těm darmožroutům z Evropské unie.

.

.

Každý si utop svého politika!

.          Pavel HavlíčekKaždý lotr má svého fotra,
každý politik má svého kmotra!
Tenhle stát je zločinců ráj,
pohřební marš jim, hudbo, hraj!


Naši politici si z nás šašky tropí,
dělají z nás jen cvičené lidoopy.
Očistit potřebuje tato republika!
A proto: Každý si utop svého politika!


.
.
Vodník 1

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře