Merkelové má plné zuby i rakouská šlechta

7. červen 2016 | 10.16 |

Pravý prostor – 6. června 2016

MERKELOVÉ MÁ PLNÉ ZUBY I RAKOUSKÁ ŠLECHTA: KDO VÁS OPRAVŇUJE NIČIT SVOU POLITIKOU IDENTITU EVROPY?

MIRKA HAASOVÁ

Merkelová-Freiherr van Handel

Představitel horní rakouské šlechty píše německé kancléřce. Autor dopisu – baron Dr. jur. Norbert Freiherr van Handel, prokura St. Gregoriánského řádu  Habsbursko-Lothringenské dynastie. Dopis se objevil na několika různých webech s titulem"Kdo Vás opravňuje, paní Merkelová?"

Kdo Vás opravňuje, paní Merkelová, ničit svou politikou identitu Evropy?

Kdo Vás opravňuje, přeměňovat Německo v zemi nejistoty s hořícími azylovými domy, znásilňováním a stoupající kriminalitou cizinců?

Kdo Vás opravňuje, paní Merkelová, svou politikou destabilizovat i sousedící státy – Rakousko, Chorvatsko, Slovinsko, Jižní Tyrolsko atd.?

S jakým oprávněním, paní Merkelová, kritizujete – jako např. před nedávnem s premiérem Renzim v Římě – rakouskou hraniční politiku, když se na druhé straně v Německu radujete, že právě tato hraniční politika zaručuje příliv menšího počtu migrantů do Německa?

Kdo Vás opravňuje, paní Merkelová, společně s panem Schäublem si brát odpovědnost za to, že miliardy peněz evropských daňových poplatníků se utápí v Řecku, ačkoli zároveň tyto peníze nejdou řeckým lidem nýbrž německým a francouzským bankám, jako sanace jejich politiky krachu?

Kdo opravňuje Vašeho vicekancléře pana Gabriela kritizovat demokratický stát Rakousko a vměšovat se do prezidentských voleb?

Jak se, paní Merkelová, Vy – se svým zvláštním porozuměním pro demokracii – srovnáte ausgerechnet s tím, podporovat nedemokratický policejní stát Turecko – jen kvůli tomu, že Vás teď Vaše zpackaná uprchlická politika tlačí k tomu, nechat se od Erdogana vydírat?

S jakým oprávněním, paní Merkelová, domlouváte s Tureckem vízovou politiku, jež povede k přívalu statisíců – tentokrát tureckých – migrantů, pokud tato politika vůbec bude fungovat, což se zdá stále více nepravděpodobným?

Kdo jste vlastně, že si dovolujete islamizovat Evropu bez ohledu na zájmy a vůli evropského lidu?

Kdo Vám dává právo podporovat TTIP, jež vnáší Evropu stále více do rukou amerického velkoprůmyslnictví a finančnictví?

Myslíte opravdu, že jedna – ve středním Německu socializovaná  pastorská dcerka s SED-minulostí (Sozialistische Einheitspartei Deutschlands) – má vůbec nějaké právo ruinovat náš kontinent?

Věříte opravdu, že s Vaší Mutti-maskou dokážete odvrátit svůj – doufejme brzký – odstup a věříte opravdu, že Váš obraz coby ničitel našeho kontinentu bude v dějinách obzvlášť úspěšný?

Věříte opravdu, že se svými kolegy chtivými vládnutí můžete zamezit, aby v Německu a Evropě nesílil odpor podobný stavu občanské války, jež je již v některých místech Evropy možno vidět?  

Jste opravdu hrdá na to, že jste nejvyšší odpovědnou za rozpad míru v Evropě, v Evropské unii a především za rozpad kulturní identity našeho kontinentu?

Vezměte na vědomí, paní Merkelová, že stále více lidí z křesťanského středu, jež nejsou ani nacionalisté ani nijak včerejší, nýbrž lidé, kteří věří v budoucnost Evropy, ale ne na budoucnost Vaši, se v malých a i větších kruzích shromažďuje, aby Vás i s Vaší katastrofální politikou přivedlo k pádu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře