Ty vole, já jsem úplně z toho v pr...!

31. květen 2016 | 16.12 |

Ty vole, já jsem úplně z toho v pr...!

Pavel Havlíček

,
,

Rittig, Nečasová

.

Tak jsem si dnes na Novinkách přečetl, jak se spolu po telefonu baví lidé, kteří zde mají takřka neomezenou moc. Víme, že to jsou ti, co skutečně řídí tento stát. Kdo mají pod palcem každého, co o něčem rozhoduje, co o něčem důležitém něco ví, kdo obhospodařuje státní peníze, či se má starat o bezpečnost občanů tohoto státu.

A musím vám říci, že když jsem se podrobně seznámil s obsahem a stylem jejich jednání, bylo mi z toho docela zle, a musel jsem pronést stejnou větu, kterou do telefonu pronesl jeden z hlavních herců této šílené tragikomedie, kmotr Ivo Rittig:

"Ty vole, já jsem úplně z toho v pr...!"

Protože to není premiér ani jeho vláda, a už vůbec ne prezident republiky, kdo vládne tomuto státu, ale různí kmotři a jejich ochotní spolupracovníci, schopní udělat pro svůj vlastní prospěch cokoli, a jejich moc je tak děsivá, že mne z toho obchází hrůza.

Když se podívám na našeho bývalého premiéra Nečase, toho bezmocného ubožáka, tu žalostnou trosku a beztvarou hmotu, kterou z něj dokázala udělat jedna dominantní žena, o jejímž charakteru nelze na první pohled pochybovat, tak si říkám, zda něco takového je vůbec možné.

A hlavně vůbec nepobírám to, že tahle žena, která zcela ovládala nejen jeho, ale celý státní aparát včetně důstojníků BIS, s nimiž zametala jako s posledními uklizečkami, se stále přes četná předchozí soudní řízení dosud nachází na svobodě jako osoba zcela bezúhonná!

Dnes a denně jsme svědky toho, jak jsou u nás zavíráni lidé jen proto, že si dovolí protestovat proti něčemu, co evidentně není zákonné.

Ale ti, kdo zákony této země zcela evidentně a bezostyšně porušují, jsou takřka bez výjimky hodnoceni našimi soudy jako nevinní!

Je to strašné zjištění, kam až poklesl tento stát "zásluhou" těch, kdo mají tak neotřesitelné postavení, že si mohou dovolit prakticky cokoli.

Každý stát vypadá podle toho, jací lidé jej řídí.  A ten náš je ovládán bývalými veksláky, zelináři a bufetářkami.

Oni to jsou, kdo dnes mají takto silnou pozici a dostatek peněz, a proto mohou klidně a beztrestně porušovat nejen právní řád tohoto státu, ale dokonce i fyzicky zlikvidovat každého, kdo se jim troufne postavit do cesty!

A to je žalostné konstatování u země, která si dokonce drze troufá nazývat se  "demokratickou".

.

www.novinky.cz/krimi/405025-soud-v-kauze-nagyova-pokracuje-odposlechy-zachytily-pikantni-konverzace.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Ty vole, já jsem úplně z toho v pr...! lednicka 31. 05. 2016 - 11:26