Sportovrah Kocourek

21. duben 2016 | 18.15 |

Sportovrah Kocourek

Pavel Havlíček
.
.
Kocourek-červená karta
.
.

Jsem už z těch všech sviňáren, které v této banánové republice denně vidím kolem sebe, totálně znechucený. Už mě nebaví sledovat ten ohňostroj drzosti a blbosti, který nám vytrvale předkládají naše sdělovací prostředky, které by se spíše měly přejmenovat na "nasírací".

Drzost politiků i jejich ochotných spolupracovníků, šiřitelů bludů a nepravd všeho druhu, rozlezlých do všech sfér naší společnosti, dosahuje už tak nevídaných mezí, že člověk neví, jestli máme rok 2016 nebo 1956. Myslím si dokonce, že totalitní manýry našich současných vrcholných představitelů přesahují míru jejich dávných předchůdců.

Protože dělat z lidí takové blbce si přece jen tenkrát ani soudruzi netroufli. Museli totiž vzbuzovat dojem, že komunismus je učení vrcholně spravedlivé a humánní.

Tuto masku však naši současní mistři blamáže už dávno odhodili, a jejich způsoby spíše připomínají chování římských císařů vůči plebejcům. Prohlásili se totiž za společenskou vrstvu, nadřazenou všem, pro níž neplatí žádné zásady ani zákony – prostě sektu nedotknutelných, kde každý její člen je naprosto nepotrestatelný za jakoukoli sviňárnu, jakou provede.

Že tato sekta zasahuje do všech oblastí společenského života, tedy i do sportu, jsme se mohli přesvědčit včera při dohrávce pražského derby mezi Duklou a Spartou.

To, co předvedl v tomto utkání rozhodčí Kocourek, mne jen utvrdilo v tom, že tady je možné už opravdu všechno. A není ani divu, že si to mohl dovolit, protože fotbalová mafie v čele s panem Peltou a rozhodčím Berbrem mu bez problémů umožní uskutečnit i tak neskutečné divadlo, jaké jsme včera viděli. Jen za patronace těchto vrahů zásad fair play se mohlo stát to, čeho jsme v následujících chvílích byli svědky...

V nastaveném čase totiž Kocourek blahovolně přehlédl sprostý faul sparťana Lafaty, který bezohledně kopal do rukou brankáře Dukly Filipa Rady, držícího míč pevně před brankovou čárou. Když se dotyčný následně ohradil proti jeho neomalenosti, dal mu sudí okamžitě červenou kartu a nařídil penaltu. Do branky proto musel hráč z pole, a hned poté, co ji sparťan Dočkal proměnil, odpískal tento sportovrah konec zápasu.

Vzpomínám na doby, kdy nám ještě kázal tatíček Klaus, a při jakémkoli nesouhlasu s jeho názorem začal vždy kňučet: "To není fér, to není fér!"

Je vidět, že společenství hajzlů nejvyššího ražení, které se zde za doprovodu těchto jeho výkřiků etablovalo, přináší své ovoce.

Děkujeme, tatíčku Klausi. Vskutku skvělá práce. Při vší úctě k Vaší genialitě musím konstatovat, že Vaši žáci již dokonce předčili svého učitele, a že nevedou naši společnost nikam jinam, než do záhuby. 

www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/769226-lafi-me-okopaval-jako-brambory-vysvetluje-rada-klukovinu-za-kterou-zaplatil-on-i-dukla.html#hp-artcl

www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/769326-soukoli-kocourka-pred-penaltou-semlelo-mysli-si-zkuseny-rozhodci.html#topstory

www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/769336-k-smichu-k-placi-nejsem-z-toho-moudrej-ale-stydet-by-se-mel-i-lafata-rika-vizek-k-divocine-na-dukle.html#hp-sez

www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/769413-ruka-na-dukle-nebyla-hrube-ovlivneni-ve-prospech-sparty-vysvetlil-tulinger.html#hp-sez

www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/769380-stydim-se-ze-jsem-spartan-napsal-fanousek-lafata-ma-frakturu-lebky-kritizoval-dalsi.html#hp-sez

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře