Zdegenerovaný potomek knížete Naryškina

10. duben 2016 | 12.36 |

Naryškin obvinil Ukrajinu z anexe Krymu

Zpráva stanice Hlas Ruska ze dne 12.6.2014

 MOSKVA | Již v lednu 1991 se v Krymské oblasti konalo referendum o zpochybnění předání Krymu Ukrajině. "Pro zpochybnění hlasovalo 93% z 81% oprávněných voličů. V podstatě právě tenkrát, před 23 lety došlo k anexi Krymu, i když pokojné. Jenže byla to opravdová anexe," prohlásil včera mluvčí Státní dumy Ruské federace Sergej Naryškin. Informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém webu.

Naryškin zdůraznil, že právě tenkrát prohlásil celý Krym jasně, že si přeje znovusjednocení s Ruskem. Zároveň poznamenal, že v tuto chvíli byla anexe Krymu umožněna také nezodpovědností řady ruských politiků.

Ovšem to nezabrání idiotům z USA tvrdit, že Rusko Krym letos anektovalo. V USA si nepamatují, co bylo včera nebo si to z důvodů lhaní a válečného štvaní ani nechtějí pamatovat. Samotné USA mají ve své unii anektované státy, například Texas je stále okupován.

.
.
.
.
.
.

Zdegenerovaný potomek knížete Naryškina

Pavel Havlíček
.
.

Je vidět, že časy se nemění. Zvláště v Rusku. Stále ještě žijí takové figury, jako poslanec Státní dumy Sergej Naryškin. Zřejmě se jedná o nějakého pravnuka knížete Naryškina ve skvělém podání Vlasty Buriana. Ten ale dokázal svěle blufovat a bavit celou společnost ve známém filmu "Tři vejce do skla".

Jenže Vlasta to dělal s geniální nadsázkou a humorem, kdežto tento knížecí zdegenerovaný potomek to zřejmě myslí naprosto vážně, což je naprostá tragédie, a důkaz toho, že Rusové jsou prostě mistry blamáže, pokud se týká jejich bezbřehé totalitní ideologie a světovládné politiky, neznající bratra.

My už naštěstí víme, co jsou zač, a že mít s nimi cokoli společného je naprostá sebevražda.

Dnes, 9. dubna 2016, vzpomínáme 125. výročí narození našeho krále komiků Vlasty Buriana.

Víme, jaký byl jeho osud po válce, kdy si na něm komunisté vybili svou nenávist. Za pouhé nevinné parodování Jana Masaryka v jakémsi rozhlasovém skeči s ním zinscenovali politický soudní proces, jímž rázem učinili z tohoto velkého umělce zločince, zakázali mu jeho milovanou práci a doživotně jej zbavili jeho společenského postavení. Zabavili mu veškerý majetek, musel vykonávat veřejně prospěšné práce, například dláždit ulice, a dlouho nesměl veřejně vystupovat. Až do konce svého života se už tohoto jejich prokletí nezbavil, a nedožil se spravedlivé odměny za to, že nám všem po celý svůj život svým nenapodobitelným způsobem rozdával radost a příjemnou pohodu.

Bolševici jsou pravý opakem tohoto tvůrčího génia. Jako totální ničitelé všeho dobrého a šiřitelé sobectví a nenávisti vždy zaváděli nemilosrdně své marxleninské myšlení  ve všech zemích, které se po válce dostaly do sféry jejich vlivu. Kam jsme to pod jejich vedením dopracovali, dobře víme.
.
.
Komunismus, stejně jako fašismus, je cestou do pekel. Už před léty jsme stanuli před jeho branami, a rozhodně nehodláme dopustit, aby nám v budoucnu znovu vládli nabubřelí Naryškinové, jako je onen poslanec Státní dumy, odkojený ruskou krvežíznivou vlčicí.
.
.
.
.
.
.
Tři vejce do skla 1
..
 .
.
.
Vklasta Burian před soudem

Herec Vlasta Burian před zvláštní komisí ústředního národního výboru hlavního města Prahy v červenci 1946.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře