Nevážený pane Ovčáčku!

27. březen 2016 | 12.20 |

  Poničená čínská vlajka

Jiří Ovčáček @PREZIDENTmluvci

Poškozování státních vlajek nás vrací do doby druhé republiky, tedy do doby, kdy řádili fašizující čecháčci.


Nevážený pane Ovčáčku!

Když jsem si přečetl toto Vaše hodnocení činu, který provedli jistí lidé ve snaze vyjádřit svůj oprávněný nesouhlas s vyvěšováním čínských státních vlajek, připadalo mi, že jsem se vrátil o nějakých 60 let zpátky do časů hluboké totality.

Pokud to nevíte, my dnes už díky Bohu nežijeme v dobách těžké závislosti na někdejších komunistických velmocích – Sovětském svazu a jeho věrných souputnících. A rozhodně se nehodláme do těchto dávno minulých časů vracet, a znovu podlézat komunistickým diktátorům stejně, jako tenkrát. Vyvěšení čínských vlajek vedle našich bylo názorným projevem takovéhoto řiťolezectví, a právě proti tomu lidé protestovali. Ale to Vy asi stěží pochopíte, protože právě k tomuto druhu lidí patříte. Jste jen trapným a ubohým reliktem z dob dávno minulých.

Především se nestačím divit tomu, že člověk na Vašem místě, tedy mluvčí současného prezidenta, vůbec může vyjádřit tak skandální a směšný názor, jako je tento. Připadáte mi jako malý chlapeček na tříkolce, jemuž chybí už jen pionýrský šátek. A jako správný pionýr jste také vždy připraven obhajovat jakoukoli pitomost, kterou Váš pán pronese.

Než něco řeknete, měl byste si jako mluvčí srovnat věci v hlavě, pokud jste toho vůbec schopen.

Protože označovat za "fašizující čecháčky" lidi, kteří chtějí pouze vyjádřit nesouhlas s propagací Číny jako jedné z největších světových komunistických totalitních diktatur, je přinejmenším na pováženou.

Jistě je vám známo, že Zákonem č. 198/1993 Sb. "O protiprávnosti komunistického režimu a odporu proti němu" byl tento ohodnocen jako zločinný, nelegitimní a zavrženíhodný, a je tedy postaven na stejnou úroveň, jako fašismus, o němž zde "zasvěceně" hovoříte.

Nechápu, jak člověk ve Vašem postavení vůbec může veřejně hlásat takovéto nesmysly.

Příště, než budete hájit jakoukoli totalitu, měl byste nahlédnout do Sbírky zákonů České republiky a do učebnic dějepisu pro základní školy.

Jako svobodní občané máme právo projevit svůj názor.

Nejsme žádné stádo, a nenecháme se hlídat ani pokousat takovými Ovčáčky, jako jste Vy.


                                                                                                                                                                                                        Pavel Havlíček

Ovčáček na tříkolce

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nevážený pane Ovčáčku! +f+ 28. 03. 2016 - 06:09