Paní Merkelová! "Děkujeme!"

24. březen 2016 | 10.56 |

Pravý prostor - 24.března 2016

PANÍ MERKELOVÁ! "DĚKUJEME" ZA PAŘÍŽ, KOLÍN A ZA BRUSEL. V BUDOUCNU I ZA PRAHU NEBO BRATISLAVU?

VILIBALD KIČINA 

Merkelová v burce

25pt; vertical-align: baseline; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">

Merkelovou přezdívají v Německu jako "matku islamistů". Nyní se její "děti" opět zavděčily jí a Evropě za sebevražednou politiku otevřených dveří a neomezeného pozvání islámského světa do Německa a za její nátlak na jejich přerozdělení po celém kontinentu.

Bylo by zajímavé vědět, jak se Merkelová cítí, když vidí záběry stovek obětí teroristů, kterým ona umožnila a nadále umožňuje volný a nekontrolovaný vstup do naší unie a volný pohyb po jejích členských státech.

Merkelové přidání se do obvyklé kakofonie projevů otřesení, solidarity s oběťmi a podobnými frázemi, se kterými politici stereotypně vystupují po každé tragické události, jí jistě nepřidají na důvěryhodnosti osoby a její ničivé politiky. Její nečinnost a dokonce až blokáda odpovědných obranných prostředků v evropském kontextu vůči nebezpečí islámského terorismu je minimálně nezodpovědná.

Místo uzavření hranic, které se ukázalo na Balkáně jako jediné účinné opatření, a za které patří balkánským státům a Rakousku naše díky, nám německá kancléřka indoktrinovala bezvízový styk s Tureckem a tím další příliv statisíců imigrantů. Ne uzavření hranic, ale pravý opak, jejich opětovné zrušení v rámci Schengenu je Merkelové lék, kterým chce léčit imigrační krizi a s tím spojený terorismus. No tato léčba má i než jiné, i nežádoucí účinky, které jsme viděli včera v Bruselu a nechceme je vidět u nás.

Je dokázáno, že mezi dosavadními ilegálními imigranty se nacházejí i bojovníci IS a jiní teroristé, kteří se nyní v rámci EU volně pohybují a jejich aktivity koordinují. Tento bezpečnostní problém jasně existuje a týká se každé jednotlivé země Unie. Např. německé bezpečnostní složky klasifikují nebezpečí teroristických akci na území jejich státu podle WELT.de jako "velmi, velmi vysoké." Je nepochopitelné, proč německá kancléřka neposlouchá své vlastní bezpečnostní experty a neřídí se jejich doporučeními, ale raději upřednostňuje nárůst rizika pro Německo a celou Evropu.

Kromě tohoto extrémního rizika terorismu nás ohrožuje i nárůst kriminality ilegálních imigrantů, který již např. v Německu dosáhl obludných rozměrů, ale ze strany politiky jsou zamlčované a informace o nich zakázané. V této souvislosti řekl jeden vysoký policejní důstojník deníku BILD: "U jiných trestných činů pachatelů, kteří mají cizí státní příslušnost a jsou přihlášeni v uprchlickém táboře, odložíme spis okamžitě ze stolu na kraj. Existuje přísně nařízení vedení úřadu neinformovat o přestupcích spáchaných uprchlíky. "

Při takové informační politice není divu, že na veřejnost se trestné činy uprchlíků dostanou jen náhodou a rešeršemi pouze těch médií, které stojí mimo mainstream, který se přidává, až když jsou už věci na veřejnosti. Tak jako například v případě, kdy mladá zfanatizovaná dívka v Hannoveru vrazila policistovi do hrdla nůž, nebo ve městě Celle azylant z Afghánistánu železnou tyčí utloukl německého učitele, který vypomáhal v uprchlickém táboře jako tlumočník.

Takové a další "výdobytky" islámské invaze jako sociální nepokoje, ztráta identity a kultury očekávají i nás, když neodmítneme Merkelové zhoubnou cestu a nebudeme se prioritně inspirovat zeměmi Balkánu, Maďarskem a Rakouskem, které své hranice uzavírají, jelikož tam lidé pochopili, že okupace bude při nezměněné politice pokračovat nadále. Okupanti se svých cílů nevzdají a budou je realizovat jinými trasami, z nichž jedna může vést i přes naši zemi.

Připravme se také na uzavření hranic a zastavení přílivu nežádoucích imigrantů. S tím souvisí i odmítnutí bezvízového styku s Tureckem a jeho členství v EU, jelikož tato rozhodnutí představují pouze dveře otevřené dokořán dalšímu, tentokrát legálnímu přílivu statisíců islámských imigrantů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře