Bojujme za svobodu!

29. únor 2016 | 13.02 |

Pravý prostor – 29. února 2016

BOJUJME ZA SVOBODU!

MARP

Orel 1

Tak co ještě zbývá k naprosté povolnosti ovčanů? Omezit zbraně – na tom se pilně pracuje! Omezit znalosti sebeobrany a přežití – na tom se taky pracuje! Omezit internet, jeho svobodu – taktéž v plánu vlád EU, Facebook už slíbil cenzuru. Omezit pohyb občanů – chystá se institut rozšíření přímé pobytové adresy. Omezit platby – chystá se zákaz hotovosti, povinný účet, vše pod kontrolou! Omezit celkově svobodu – více kamer, SW rozpoznávání obličejů a emocí (nálad), více zákonů, které deklasují Ústavu... Tohle jsme si vybrali? Tohle chceme?

Jistě je tu dost lidí, kteří řeknou: "Ano, to chci!"

Ano, takové lidi znám... Říkají mi: zvykej si, to je normální, ber to, že to je běžné... Ne, nechci si zvykat, není to normální a už vůbec to není běžné! Nejhorší na tom je, že to jsou mnohdy velice blízcí lidé – kteří už rezignovali a jdou se Systémem, jen aby "přežili". Neuvědomují si, že se Systémem se z nich stanou poslušné ovce, a že přežití bude vždy záležet na Systému a ne na nich! Diví se mi, že proti Systému bojuji a nechci se stát součástí stáda!


Tohle prostě není svoboda, kterou jsme si přáli a vybojovali. Chvilku byla, ale politici (= zločinci a mafiáni) si uvědomili, že jim můžou nastat horké chvilky a lidu se jejich způsoby vládnutí líbit nebude. Takže zavedeme restrikce a policejně - justiční mafie pojede na plné obrátky. Sešrotovat myšlení lidí, sešrotovat svobodu na minimum, ale přitom se ohánět hesly, že je to pro bezpečí a pro dobro lidí.

Ano, spousta lidí jim naletí, ti, kteří už jsou sešrotovaní, kteří jdou s proudem, s mainstreamem... Jakmile se začne omezovat svoboda, je to prostě nástup totality. Už sice ne socialistické nebo nacistické, ale jde o spojení obou směrů a myšlenek (socialismu a nacismu) do jednoho proudu, do Orwellovské totality. To je nástup Nové světové vlády!!!

Kdo může a komu zůstal selský rozum, braňte se! Bojujte proti odejmutí svobod, nejděte s Proudem, s mainstreamem, uvědomte si svoji lidskost a svoji svobodu!

Jděte proti proudu!

Bojujte!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře