Pořad 168 hodin je stoka plná manipulace

16. únor 2016 | 23.28 |

blog.Idnes.cz – 17. února 2016

Pořad 168 hodin je stoka plná manipulace


Patrik Juda
.
.
168 hodin 1
.
.

Poslední pořad ČT 168 hodin byl tak jednostranně a manipulativně  natočen, že jsem nic takového asi ještě neviděl. Pořad začíná slovy paní Fridrichové " Nenávist a násilí... Česko 2016 a tekutý hněv ". Demonstrace, které budí strach.

Poslední pořad České televize, 168 hodin, pošpinil všechny slušné a normální občany, kteří šli v sobotu 6.2.2016 demonstrovat. Byla to demonstrace za Evropu, za naši budoucnost, i za budoucnost našich dětí.

Byli tam lidé, kterým nejsou lhostejné kulturní tradice, historie Evropy a odkaz našich předků. Lidé, kteří zde nechtějí mešity, ani právo Šaría, burky, ale hlavně násilnou a netolerantní víru a kulturu. Právo Šaría platí více jak 1000 let a není možné jej vyložit jinak, nežli tak, jak je napsáno, neboli hrůzně.

To, že některé televize o uprchlících tají pravdu, se již ví. Televize ZDF přijímá od vlády příkazy, o čem informovat a není dovoleno reportovat o uprchlících nic negativního (Dr. W. Herles, bývalý ředitel ZDF). Švédská policie za poslední čtyři měsíce zatajila 5000 (!) incidentů (násilí, znásilnění, přepadení). Odůvodnila to tím, že existuje směrnice Národního operačního oddělení, dle které musí být všechny informace o uprchlících cenzurovány. Policie nesmí poskytnout ani popis pachatelů, aby nevypadala rasisticky. Tak i proti tomu půjdu příště demonstrovat.

Lidé byli naopak protestovat proti nenávistnému, netolerantnímu a nade všemi nadřazenému náboženství, které je skryto v té obří migrační vlně. To násilí, nenávist a tekutý hněv, je přesně to, co zde jednou může být, pokud lidé zůstanou lhostejní. Naštěstí se děje pravý opak. Lidé přišli a bylo nás hodně. Příště nás bude víc. To, že televize po celé Evropě ohledně uprchlické krize manipulují, už pochopil snad téměř každý.

Mám rád čísla a počty. V pořadu žádná nepadla, možná i proto, že Česká televize uváděla v den demonstrace počet demonstrantů mezi dvěma, až třemi tisíci. Myslím, že policie ČR odhadovala 15 000 demonstrantů, ale to není tak podstatné, protože Hradčanské náměstí jsme zaplnili zcela. Podstatné je to, že ve svém pořadu 168 hodin, bylo dokola ukazováno těch asi dvacet zakuklenců, jeden střílející psychotik (několikrát) a dalších několik postav z demonstrace, které mohli vhodně doplnit tu manipulativní reportáž. Neboli lidi spíše s nižším intelektem a tomu odpovídajícími výrazy.

Ale i kdyby si našli sto takových lidí, tak je to stále 0.66% z 15 000 demonstrantů. Ale v pořadu byli téměř pouze oni, a když ne oni, tak se připomínal napadený muslim, nebo napadení humanitárního centra neonacisty, nebo nevím, kdo to byl, a je mi to jedno. Prostě několik primitivních násilníků. Ale co mám s nimi společného? Co s nimi má společného těch zbylých 99% demonstrantů? Nic, naopak je drtivá většina samozřejmě odsuzuje, ale to se ČT momentálně nehodí. Hodí se to necelé procento.

Samozřejmě o tom, že v Praze někdo zapaluje policejní auta, nepadlo ani slovo. To dělají totiž údajně levicové extremistické síly (Lidovky), a to by teď té manipulaci nepomohlo. Naopak prostor dostaly esa humanity. Pan Dienstbier připomíná třicátá léta, druhou světovou válku a desítky milionů mrtvých a současná situace tam prý může dojít. Asi se zděsil z toho počtu lidí, kteří přišli podpořit naopak svobodu a skutečnou toleranci, oproti hrůzné verzi tolerance od islámu.

UNICEF zveřejnil čtyři maily (čmoudi budou znásilňovat, hubu ti roztrhnu, šmejde, hovado, nežebrejte pro ně), které také asi nepsali ti nejchytřejší, ale pro tento pořad ideální. Z dopisů teče nenávist, a hněv Čechů nabírá absurdní podobu, dodala paní Gomba. Má pravdu, z těch čtyř dopisů ano. Politolog Kroupa, pro kterého měla demonstrace fašizoidní charakter, žádá každého občana, aby se snažil být v této věci aktivní a veřejně zaujal stanovisko, že toto je nepřípustné. Panu Kroupovi slibuji, že se vyjádřím a budu aktivní, jak je jen možné a jak jen budu schopen. Je skutečně nepřípustné, aby ČT manipulovala necelým procentem demonstrantů a udělala z Česka nenávistnou žumpu. Hanba České televizi. Ředitelka UNICEFU Pavla Gomba ještě na 100% odsouhlasila podsunutou otázku, jestli většina společnosti nezačala tolerovat a přehlížet extremisty.

Pořad uzavřel pan ministr Pelikán, který konstatoval, že věří, že ta většina společnosti změní názor, svou pozici a přestane vyjadřovat podporu extremistům. Tomu ale nerozumím. Lidé, které jsem na demonstraci viděl, žádnou podporu extremismu nevyjadřovali a v mém případě extremisty dokonce nesnáším a odsuzuji.

168 hodin 2

P.S.:  Možná jste i vy obrželi tento e-mail, po němž vám bude všechno zcela jasné:

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila

Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraničního zpravodajství ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič. Prohlásil: "Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie" - konec citátu.

A je jasno a vymalováno. Takže už zase držíme hubu a krok... Ó dí-ky, veliký Michale Janovče, že jsi to natvrdo objasnil i poslednímu Joudovi z Horní Lhoty, který snad dosud tápal. Tak a teď víme, proč nám servírují v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně o Ukrajině, Rusku a pod., protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat - dostaneš penízky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne. EU a USA potřebují oblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládajících svět. Pro objektivní informace, nespoléhejte na zprávy v ČT nebo české noviny, ale čtěte na internetu Parlamentní listy, Protiproud, Nová republika a pod.

16. února 2016                                         Pavel Havlíček, šéfredaktor ČW

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře