Vysíláte špínu!

10. únor 2016 | 11.04 |

Vysíláte špínu!

Pavel Havlíček

Estébák 7.2.2016


Krátký šot, který se objevil dne 6. února ve Zprávách v 16 na ČT 24, nám odkryl v pouhých několika vteřinách celou smutnou pravdu, kterou už dávno znají všichni rozumní a soudní lidé této země.


pravyprostor.cz/chlop-s-kozenou-bundou-nesmi-projit-za-zadnu-cenu-zlaty-uda-zifcak-ten-to-umel-lip/


Měl to být přímý vstup do zpravodajství o průběhu protiislámské demonstrace v sobotu 6. února 2016 na pražském Hradčanském náměstí. Poněkud se však nezdařil.

Redaktor ČT Oldřich Borůvka, ačkoliv dobře viděl, co se kolem něj děje – vždyť se nacházel v samém centru dění – se přesto zoufale snažil předstírat, že demonstrace probíhá v naprostém klidu.

Všímaví občané kolem něj mu však nedovolili pokračovat v této jeho trapné blamáži, a rázně jej upozornili, že všechno je zcela jinak, a že nebude svou lží oblbovat diváky. Všechna čest jim všem – takto bychom se měli chovat vždy, kdy se s námi někdo pokouší manipulovat!

Veřejné sdělovací prostředky nám veřejně, zcela bezostyšně a drze lžou.

Přestože v dnešní době jsou informační technologie na vrcholném stadiu svých možností, stále se vytrvale pokoušejí utajovat a překrucovat reálnou skutečnost. 

Tím se vracejí do doby před 27 lety, kdy se také pokoušely do poslední chvíle utajovat pravdu, že špičky komunistického režimu postupně ztrácejí své pozice.

Znovu se nám tak vracejí chvíle, kdy Milouš Jakeš pronášel svůj památný projev na Červeném Hrádku, nebo kdy se Miroslav Štěpán pokoušel přesvědčovat dělníky v ČKD o tom, že malé děti nebudou rozhodovat o tom, kdy odstoupí prezident.

Největší reminiscencí na minulé časy se však stal onen estébák, zcela zjevně koordinující činnost bezpečnostních složek, které se namísto zajištění klidu a pořádku zjevně snažily o provokace, narušující poklidný průběh demonstrace. Svým zcela nepokrytým počínáním nám připomněl známého agenta StB Ludvíka Zifčáka, který dne 17. listopadu 1989 na Národní třídě představoval "mrtvého studenta Martina Šmída".

Nehodláme se znovu dát balamutit ani jím, ani podobným stylem zpravodajství, jehož jediným cílem je utajovat a překrucovat všechny události, odehrávající se u nás doma i ve světě.

Televize a rozhlas nám sprostě lžou – namísto pravdivého a objektivního informování veřejnosti o všem podstatném a důležitém doma i v zahraničí se nás od veškerého dění snaží zcela izolovat a vzbuzovat falešný dojem, že se nic důležitého neděje. Naopak nás zásobují jenom bezcenným balastem, a tím se snaží o klasické vymývání mozků.

Vysíláte špínu!

My tomu už ale nebudeme jen nečinně přihlížet!

Jestliže nám odmítáte poskytnout přehled o všem důležitém, co se kde děje, my si poradíme sami.

My totiž máme své zdroje, které nám umožní se dostat ke všemu, co potřebujeme vědět.

Ale pokud budete postupovat i nadále tímto vaším tmářským způsobem, pak nám nezbude, než si časem řádné objektivní zpravodajství zařídit podle našich představ.

A nezabrání tomu ani vaše stále stejné estébácké a totalitní metody. 

V našem spravedlivém boji o očistu společnosti se nenecháme nikým a ničím zastavit!

pravyprostor.cz/komu-mela-poslouzit-zpackana-policejni-provokace-na-demonstraci-v-praze/

P.S.: O tom, že jsme zde zřejmě ťali do živého, svědčí fakt, že předmětné video

se záhy po zveřejnění tohoto článku záhadně vytratilo  s poznámkou:

"Uživatel toto video odstranil"....

Zde je proto záznam celých "Zpráv v 16" na ČT 24 ze dne 6.2.2016.

Zpravodajství o demonstraci v Praze začíná na stopáži 2.30, kde můžete vidět i našeho estébáka v "akci".

Pokus reportéra Oldřicha Borůvky o živý vstup pak v čase 4.20 - 5.00

www.ceskatelevize.cz/porady/10253214196-zpravy-v-16/216411016000206/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře