Varování před islamisty a sluníčkáři

2. únor 2016 | 22.21 |

Petr Chobot 1
Petr Chobot 
P E T R   C H O B O T - biolog, terapeut

Od raného mládí se zabývá zkoumáním vztahů mezi vědomím a hmotou, k tomu ho vedly jeho vlastní zkušenosti s rozšířenými a jasnovidnými stavy vědomí, do kterých se již od dětství spontánně, aniž o to sebeméně stál, dostával. Posledních 18 let pravidelně navštěvuje amazonské a andské šamany, jejichž systém léčení a práce studuje. Aktivně bojuje za zachování biodiversity Amazonie a za zachování kultury jejich původních obyvatel. Je neúnavým badatelem v oblasti tzv. paranormálních jevů, ovšem drží se exaktního přístupu k této oblasti, nepovažuje se za esoterika ani za duchovního člověka. Jeho cílem je maximálně zesílit úctu každého z nás k Člověku a k Životu skrze objektivní a necenzurované poznatky o silách, jimiž disponujeme a o povaze reality. Má 20-ti letou terapeutickou praxi. V současné podobě, jak ji asi desetiletí uskutečňuje ve více zemích, je zaměřená na uskutečňování osvobozujících změn v lidském životě a těle skrze změny ve vědomí a biopoli a v mnohém vychází z indiánských šamanských systémů, především andského systému Karpay. Aktivně se zabývá indiánskou fytoterapií a snaží se svými projekty přispět k rozšíření účinných léčivých rostlinných prostředků za hranice Amazonie, což může vést nejen k redukci počtu lidí trpících v naší kultuře některými nemocemi – např. diabetes – ale také to může velmi pomoci Amazonii v jejím smrtelném zápasu o přežití.

Varování před islamisty a sluníčkáři

Poslechněte si prosím toto poselství Čecha Petra Chobota, biologa a terapeuta, pracujícího mezi peruánskými Indiány v Amazonii. Je v něm mnoho opravdové moudrosti, na rozdíl od bezduchého, matoucího a vlastní cíle sledujícího plkání všech přiblblých politiků celé Evropy.

Jen bych chtěl upozornit, abyste nebyli netrpěliví a vyčkali pár minut, až začne Chobot mluvit. Ví přesně, o čem hovoří!!! Poslouchejte a přemýšlejte - vy, kdo máte děti a vnoučata!!! 

                                                                                                                                          Pavel Havlíček


www.youtube.com/watch

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře