Tahle země je "naše"

21. leden 2016 | 22.20 |

  

Blog.idnes.cz – 21. ledna 2016

Tahle země je "NAŠE"

Karel Ábelovský 1

Karel Ábelovský

Zeman-Babiš

... vykřikují různí lidé, od naprostých zoufalců až po lidi myslící ... ale jaká je pravda ... je tato země opravdu Vaše?

---

Tahle země, podle toho jak sleduji politický vývoj, už dávno není Vaše, jak si myslíte - tahle země, je zase "bůhví čí" - nejspíš je zase jen rejdištěm tajných služeb, především pak ruských; taky je rejdištěm zlodějů a tunelářů, což pravda není nic nového. Tahle země, je ovládaná za pomoci cizího kapitálu lidmi, které zajímá jen jejich vlastní prospěch, jejich vlastní moc. A zcela jistě je taky rejdištěm bývalých soudruhů a StBáků, v čele s panem Burešem, pardon Babišem. Nikdo to nechce vidět, a nikdo to nechce slyšet, ale všichni budou řvát, že tahle země je jejich. Asi chtějí rohlíčky, obzvláště vypečené. No, vidím to tak, že vypečení jsou tuším všichni, tedy pardon, většina. Ona většina, kterou se mnozí ohánějí.

Tito výše zmínění lidé se vracejí k moci politické, kdy tu ekonomickou neztratili vlastně nikdy. A největší zloději a tuneláři, největší vyžírky, jsou zpět u koryt. A to i díky figurkám, jakou je Váš současný prezident Zeman, který sice sepsal jakýsi sebezpyt "Jak jsem se zmýlil v politice" a to nejen na konto zmýlené, ale asi i na konto svého neukojeného egoismu a především zhrzení z první prezidentské volby, které se účastnil; a kdy se poté spřáhl tuším s největší svoločí! Se zločinci typu Šlouf a dalšími exponenty bývalé totalitní moci? Ne, bylo tomu tak vždy, už dávno před tím! Jeho volební kampaň, probíhající už rok před tou skutečnou, financoval nejen Lukoil, ale například i mnozí ocenění, při posledním rozdělování vyznamenání. Více důkazů tuším myslícímu člověku snad netřeba, stačí se podívat, kým se obklopoval, kdo jsou jeho přátelé a kdo ho podporuje. Tahle Vaše země, je zase v řiti! A brzy nebude Vaše, byla-li vůbec kdy, bude spíše zase jen práskačů, udavačů, komoušů, eSteBáků a podobných živlů.


youtu.be/I3ssx8Qxao0

A až si jednou přijdou i pro vás, protože celkem logicky předpokládám, že pro mne si přijdou velmi brzy, už nebude nikdo, kdo by vám pomohl. Pak zas můžete vyřvávat, že tahle země je Vaše! Vy, ale spíše jen jako vždy, ohnete hřbet, zase budete mlčet, zas z prospěchu podlí, budete šplhat, podvádět, krást a lhát. To je celá mizerie, tohohle "bohabojnýho" národa. Jen totální ztráta soudnosti a hrdosti hlupáků, kteří teď už zase mávají vlaječkami, nebo jiní, kteří dokonce nosí v davu šibenice. Jen ubožáci na druhou, jeden vedle druhého! Tristní podívaná!

                                                            ---

Ne, my nejsme na kolenou!

Už zase ryjem držkou v zemi,

Karle Kryle.

Buď ještě rád, že ses toho nedožil.

Zdroj videí: YouTube.com

---

Karel Kryl byl vskutku nadčasovej, to se mu musí nechat ...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře