Ransdorfiáda 1

7. prosinec 2015 | 12.03 |

Prohlášení všech pravdomluvných komunistů

TOMÁŠ FLAŠKA

Pravý prostor - 6. prosince 2015

K prohlášení pana evropského poslance Ransdorfa k jeho zadržení švýcarskou policií ve švýcarské bance je potřeba doplnit ještě pár doplňujících údajů. 

Pan poslanec se snažil dle svých slov navázat neexistující komunikací mezi bankou a panem V.

H., který v té bance vlastní významné konto a s nímž banka vůbec nekomunikuje. K tomu by pan poslanec jistě ještě rád dodal, že pana V.H. vlastně vůbec nezná, nikdy s ním nemluvil a netuší ani z které země pan V.H. vůbec pochází. K jeho dokumentům se dostal vlastně nedopatřením a do zmiňované banky zabloudil.


Randsdorf 2

  

V bance podle svého prohlášení hovořil pouze s recepční, a s nikým jiným. Ta následně povolala ochranku a ta policii. Pan poslanec si vlastně ani není jistý, jestli byl v nějaké bance. Pan poslanec vlastně neví ani zcela určitě, zda se jednalo o Švýcarsko či jinou evropskou zemi.

Pan poslanec prohlásil, že byl zadržován v prostorách věznice a k výslechu voděn s rukami za zády. Nebyla mu umožněna komunikace se svou kanceláří ani rodinou. Bohužel nejsme zcela schopni přesně posoudit, zda pan poslanec před inkriminovanou událostí nepozřel nějaké prostředky, které by mu případnou komunikaci tak jako tak v podstatě znemožnily.

  

V celé záležitosti se v žádném případě nejednalo o nějakou finanční transakci. Natož nelegální. Ostatně zmiňovaná suma devíti miliard vůbec neodpovídá skutečnosti.

Pan poslanec se poradí s ideologickým oddělením své rodné strany a následně po kolektivním posouzení celého orgánu vydá prohlášení, co se opravdu stalo. Do té doby žádáme o trpělivost. 


 +++


  


J.A.ROLAND  

Pravý prostor – 6. 12. 2015
.
.

Intelektuální elita ortodoxních českých bolševiků, soudruh europoslanec Míra Ransdorf si z brusele odskočil do švýcarské banky vybrat nějaký drobný na kafe. Je sice pravdou, že si svojí dřinou v Europarlamentu vydělá půl skoro půl míče měsíčně, ale částka, kterou si chtěl vycpat peněženku přeci jen malinko překvapila ... téměř 9,5 miliardy korun. Kdo z vás to má, pánové?

Celej příběh je ještě o to zajímavější, že si duševní titán, o jehož dluzích si cvrlikají exekutoři na střeše, na celou akci připravil blbý doklady a jako společníky nějaký bílý koně ze Slovenska. Na přepážce se pak ještě rozčilovali, že jim úředník nechce hotovost vyplatit. Vždyť měli ty papíry skoro dobře a nějakej zasranej bankovní kapitalista dělá vofuky. Das ist nein šťastné zítřky, jak by řekl Míra multilingvista.


Ransdorf 1

Tak ho i se slovenskými soudruhy ve Švýcarsku zavřeli. Juraj H. a Peter G. figurují podle obchodního rejstříku v jedné investiční firmě spolu s právníkem Petrem Kubíkem. Stejně se jmenuje i známý bratislavský právník, který vlastní pohledávku vůči městu Martin a figuroval i ve více konkurzních řízeních. Zajímavý souvislosti.

Nabízí se tedy celkem kardinální otázka: Na základě jakého předpokladu jel Ransdorf do Švýcarska s tím, že tam podojí místní banku o devět a půl miliardy kaček? Proč byl přesvědčen o tom, že to může normálně udělat? Co to mělo být za peníze?

Buď je nesvéprávný idiot, který naprosto nedokáže domyslet důsledky svých činů. Nebo ho Slováci přinutili násilím, ale proč by to dělali, proč by si vybrali zrovna jeho, když doma mají svejch šmejdů dost? Nebo je Míra zapletenej do nějakýho erárního tunelu a měl posloužit jako pračka peněz? Nebo si bolševici prostě takto odklání výdělky, který se jim "mimo oficiální zápis" vyskytnou při boji za blaho obyčejného člověka?

Každopádně částka vyráží dech. Poctivej výdělek politickýho stachanovce to asi nebude. Opravdu zajímavý bude poslouchat jak se z toho nakonec bude vykrucovat. Švýcaři ho už propustili, vyšetřován z podvodu bude Ransdorf na svobodě, tak uvidíme s jakým vysvětlením soudruh přijde.

pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-milovo-miliardy/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře