Ovládneme, pošlapeme, oplodníme!

7. říjen 2015 | 12.59 |

Oplodníme jejich ženy, pošlapeme je našima nohama a ovládneme jejich země!

Michal Malý 1

Michal Malý (* 20. března 1956) je bývalý český a československý politik, po sametové revoluci poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění za Občanské fórum, později za Občanskou demokratickou stranu.


Jsem Čech. Hrdý a vrcholně vytočený Čech


Dientstbier je prý nejpopulárnější politik. No, asi si ten průzkum financoval sám. Já nejsem nejpopulárnější politik, navíc vůbec naštěstí nejsem politik.

Ale na rozdíl od Dientsbiera jsem hrdý Čech, který neohýbá hřbet před Bruselem ani před kýmkoli jiným. Jsem Čech, který odmítá fašizaci Evropy a této země, odmítá migranty, odmítá živit flákače z námi odváděných daní. Ano, jsem ješitnej chlap, přesto jsem "sebekriticky" přesvědčený, že mám pro tuto zemi tím, jaký jsem, větší cenu, než vyžraný a zkorumpovaný politik. Ten totiž, až se to tu zhroutí, zdrhne do daňového ráje, kam mu tečou úplatky. Já tu zůstanu a budu bránit sebe, blízké, tuto zemi, přestože budu vědět, že to dlouho nepřežiju.

Jsem Čech, jsem běloch. Odmítám, aby mí potomci byli černí, hnědí, čí žlutí. Nemám skoro nic, ale přesto jsem ochoten nastavit rameno a podat ruku člověku, který je v nouzi a není schopen si momentálně pomoci a je odkázán na pomoc ostatních. Odmítám ale jakoukoli pomoc flákačům, co jen zneužívají systém a jeho nesmyslnou plošnou pomoc. Jsem Čech a za tuto zemi se budu prát, byť jen slovem, či v případě potřeby se zbraní v ruce, dokud budu dýchat. Věřím, že takových je nás většina.

Nelituji dosavadního života, byť jsem v něm dělal chyby a možná někomu neúmyslně ublížil. Jediné, čeho lituji je, že zřejmě nestihnu, co bych ještě v tomto životě stihnout měl. Přesto se ale nepřestanu snažit, abych většinu toho co chci a měl bych, ještě zvládl. Jsem Čech, jmenuji se Michal Malý, je mi 59 let. Jsem Čech, ne Evropan. Jsem Čech a odmítám migranty. Odmítám je proto, že ač ateista, přeji si zachování kostelů a odmítám stavbu mešit a přeji si zachování našich tradic. Přeji si, aby naši pravnuci mohli podle své chuti jíst co chtějí, i vepřové.
 

4. října 2015

Dalších 5 milionů muslimů míří do Evropy.

Vinu na té chystané vlně nenese jen Angela Merkelová, ale i politika Anglie a Francie, jež se za uplynulé roky ukázala zcela zcestnou a přesto se razí dál.

Válkou zbídačelých uprchlíků ze Sýrie je jen kolem dvaceti procent, ostatní ekonomičtí migranti využívají nastalého chaosu vyvolaného migrační vlnou. A tak do Evropy proudí nelegálně, bez jakékoli kontroly, bez lékařských prohlídek. Do Evropy proudí Eritrejci, Nigerijci, Pakistánci, Íránci, Somálci, Indové, většinou s falešnými doklady, nebo bez nich, vydávají se většinou za Syřany prchající před válkou. Vědí, že není čas, prostředky a ani jak prověřovat, kdo je kdo. Podívejte se na ty řvoucí davy protestujících. Kolik je mezi nimi lékařů, učitelů, vysokoškoláků, zručných dělníků, kteří mají zachránit ekonomiku Německa? Tak 3 - 4 %. Stejně tolik bude bojovníků ISIS a odhady hovoří až o 25% radikálních muslimů. V Německu se asimilovalo dle průzkumů pouze 3,8 % muslimů. Ostatní nechtějí německé Německo, ale muslimské Německo. Muslimskou Evropu.

Co se ale stane, až se podpora Merkelové v Německu propadne až na samé dno a Německo "zavře dveře"? Pak migranti "nechtěně" zůstanou v té nehostinné, chudé a "xenofobní" České republice a budou požadovat stejně jako v Německu více jak
2 000 EUR na měsíc. A když je nedostanou, budou demonstrovat a házet kameny. Na nás. Nová generace muslimů, jež v Německu "vyrostla" odmítá německou historii, kulturu, jazyk, tradice, náboženství. Uznávají jen Korán a právo šaría. Německé soudy dokonce začínají soudit podle práva šaria, v rozsudcích citují korán. Brusel zcela dobrovolně, nesmyslně a zrůdně začíná vymýšlet lék – euroislám. Němci počítají s migranty jako s levnou pracovní silou, což se migrantům pochopitelně nebude líbit. Budou protestovat, demonstrovat a to minimum, co bude pracovat, bude požadovat vyšší platy.

Imám Muhammad Ayed v mešitě Al Aksa v Jeruzalémě muslimským uprchlíkům před časem vzkázal:

"Uděláme je plodnými! Budeme s nimi rodit děti a ovládneme jejich země! Německo není milosrdné. Chce imigranty jen na práci! Dá Alláh, pošlapeme je našima nohama. Skrze Evropu je do srdcí zasévána nenávist vůči muslimům. Přáli by si, abychom my byli mrtví, jenže jsou to oni, kdo ztratili plodnost a hledají ji v našem středu! A my jim dáme plodnost. Budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! Přijímejte uprchlíky. My je brzy shromáždíme ve jménu Chalífátu..." (konec citace).

S ohledem, že pan Flaška v diskusi tvrdí, že píši výmysly, doplnil jsem dnes v 21.45 hod. zdroj:


youtu.be/cdHg9TADZyA


Podle velmi střízlivých odhadů bude v Evropě v roce 2050 žít přes 70 milionů muslimů. Stále to bude podle sluníčkářů zanedbatelné množství, jež Evropu nijak neohrozí?

Německo, Francie, ale i Anglie a Švédsko dobrovolně budují Evropskou muslimskou unii. Praha tak za pár desítek let může spolu s ostatními městy vypadat takto:

Praha muslimskáA naše ženy takto:


Muslimy mučená žena


Chtějí oplodňovat naše ženy, pošlapat nás, ovládnout. Je poslední šance stavající muslimskou kolonizaci Evropy zastavit. Jestliže současná vláda submisivně přijímá kvóty a ohýbá před Merkelovou hřbet, musí být co nejdříve vyměněna za takovou, jež Bruselu a Merkelové řekne jasné a rezolutní NE.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře