Německo Evropu zamořuje emisemi i imigranty

1. říjen 2015 | 12.09 |

Německo Evropu zamořuje emisemi i imigranty

Pavel Havlíček 1

Pavel Havlíček

Merkelová ve Trabantu


Zdá se, že už i samotní autoři a propagátoři imigrantských kvót, německá kancléřka Angela Merkelová a prezident Francouzské republiky Francoise Hollande se sami zalekli toho, co způsobili. Je to znát z toho, že se konečně pokusili stanovit roční strop oněm desítkám tisíc uprchlíků, zaplavujících denně evropské státy.

Muslimským imigrantům nejprve otevřeli dveře dokořán, a to nejen svoje, ale i svých sousedů. Ale přivírají je teprve nyní, když už je téměř pozdě. Vždyť počet imigrantů z území, ohrožených působností bojovníků Islámského státu, je už dnes tak děsivý, že může ohrozit naši samotnou existenci, a to nejen ekonomicky, ale i historicky. Evropa dosud podobnou imigrantskou vlnu nezažila. Navíc oni neprchají jen před Islámským státem, ale také před vraždícími vojáky syrského prezidenta Bašára Asada, ale i vojsky NATO a Ruska, která při svých útocích proti radikálům mají na svědomí rovněž mnoho zbytečných lidských obětí.

Utečenci prchají tedy především ze strachu o život, nikoli z politických důvodů. Přitom ani nejsou u nich zjišťovány skutečné důvody k vysídlení, a tak se k nám mohou dostávat nejenom uprchlíci političtí, ale také ti, kteří k tomu nemají žádný vážný důvod, pouze hledají jakousi "Zemi zaslíbenou". A tou je pro ně především Německo, které jim projevilo vstřícnost, a tu vnucuje i ostatním státům EU, i těm, které na ni nemají ekonomické podmínky, protože mají dost starostí samy se sebou.

Nedávný příběh automobilky Volkswagen s elektronikou, omezující skutečné množství emisí ve výfukových plynech jejich dieselových motorů jen potvrdil, že není všechno tak růžové, jak nám to někteří průmyslníci a státníci malují.

Množství škodlivých emisí v ovzduší tak vzrůstá stejně nebezpečně, jako množství muslimských občanů v Evropě.

Obojí je problém, který je nutno okamžitě řešit, než se tu všichni zadusíme, nebo než bude křesťanství vyhubeno islámskou vírou, a naše chrámy a kostely budou zbořeny a nahradí je mešity.

Ti, kdo k nám přicházejí, se zde totiž zdaleka všichni nechovají jako slušní lidé v nouzi, ale počínají si tu jako doma, a ještě vyžadují, abychom vyhověli všem požadavkům, které si stanoví. O tom svědčí například nedávný případ z německého Nieheimu, kde kvůli uprchlíkům vláda nařídila vystěhování místních uživatelů bytů, kteří jim je předtím dobrovolně poskytli.

A takto se určitě nechová host, ale spíše parazit. Ostatně my máme s nezvanými hosty už své zkušenosti z dob německé a ruské okupace, a rozhodně si nehodláme nasadit další blechy do kožichu.

Tihle mi totiž připadají jako ten tchoř, který, sotva vlezl do liščího doupěte, prohlásil: "Tak, a dokud tady bude ten strašný smrad, já se odsud nehnu!"

Naši čelní představitelé by se měli proto k této situaci vyjádřit stejně radikálně, jako to nedávno učinil australský přeseda vlády Kevin Rudd:Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa z toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.

Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu.

Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!

Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás Bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je, abyste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.

Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat.

Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.
 

Merkelová císařovna           Hollande Napoleon

Císařovna Angela  Merkelová a Napoleon  Francois Hollande začínají mít sami problémy s tím, co způsobili sobě i celé Evropě

www.email.cz/web-office/evW5XpH2u8ywq4i3lbOrgCVpzpzwUIMjf_ac8vae-loAUvbaJYjo6_-SgdSLng3gJqqZqFI/Rasizmus__HP_1.pps

email.seznam.cz//#inbox/25641

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře