Morálně zvrácené feministky

29. červenec 2015 | 16.48 |

Novinky.cz - 28. července 2015

www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/375741-otevrene-manzelstvi-a-dalsi-alternativy-tradicniho-vztahu.html


Morálně zvrácené a v životě neúspěšné feministky infikují svou nákazou obyvatelstvo - 

– především jeho ženskou část, snažíce se ostatním namluvit, že "tradiční manželství se přežilo", jsou k němu "nové alternativy", apod.


Ing. Jiří Fiala


Je to samozřejmě holý nesmysl a vřele doporučujeme nejširší veřejnosti, aby těmto škodlivým blábolům závistivých a v životě – a především manželství a mateřství – neúspěšných feministek – nepopřávala sluchu, protože ji to může dovést jedině tam, kam autorky těchto bludů samy dávno došly – totiž k pocitům životního ztroskotání, neúspěšnosti, zmaru a méněcennosti.

Vydávat méněcennost za standard může být spásou akorát pro stejně méněcenné.

K tématu manželství jsme se již opakovaně vyslovili, přesto máme za to, že za situace, kdy je veřejnost DENNĚ masírována touto zákeřnou a nesmírně škodlivou propagandou, financovanou obvykle ze zahraničí a mající mimo jiné – kromě masového rozvratu dosud zdravých rodin -zkrachovalcům dokázat, že nejsou až takoví zkrachovalci, jakými se právem cítí být, protože ze zkrachovalectví se stal obecný standard – tak za této situace že neškodí tato neměnná a nepřekonatelná stanoviska zopakovat.

Vyjdeme-li z předpokladu, že lidé se ve své podstatě nemění, máme HNED jasnou odpověď na to, může-li se měnit k jejich prospěchu instituce, v níž až dosud většinou spokojeně žili a vyrůstali – a také vychovávají své děti – totiž manželství.
NEMŮŽE.

Je pravdou, že k úspěšnému manželství je třeba naplnění základních mravních a morálních předpokladů a atributů – tedy především spolehlivosti, tolerance a vytrvalosti a vůbec výchovy k setrvání v manželství navzdory všem úskalím, která život může přinést a také často přináší – ovšem tvrdit, že tradiční manželství se "přežilo", je asi totéž, jako tvrdit, že se přežily právě tyto vlastnosti – tedy spolehlivost, vytrvalost, poctivost a tolerance.
Nepřežily. Jen se díky závadové či vůbec chybějící výchově staly ještě mnohem vzácnějšími než by vzorek průměrné populace umožňoval v lidech vychovat.

Že se staly vzácnějšími ovšem neznamená, že o ně máme přestat usilovat, se o ně snažit – samozřejmě, že právě naopak a samozřejmě, že čím více nových občanů se obecně podaří k těmto vlastnostem vychovat, tím větší bude pravděpodobnost, že snadno najdou svoje protějšky stejných kvalit a tím snázeji také založí úspěšnou, klidnou a spokojenou rodinu, která vydrží.

A to déle nežli k prvnímu vyhazovu z práce, z bytu, k prvním zdravotním potížím či jinému srovnatelnému zátěžovému stavu, při němž se manželství, sestavená lidmi nezodpovědnými, ke spolehlivosti nevychovanými a vidícími vždy jen okamžitý a snadný prospěch, snadno a rychle rozpadají.

Tedy : Lidé se nemění ..., jsou stejní jako byli v dobách biblických a také pro ně platí stejné zákony, především ty sociální a společenské.

Trvalost a nenahraditelnost spokojeného manželství především.

Že dnes již většina lidí těchto hodnot není schopna – díky své výchově i díky prostředí, ve kterém žijí a jímž se nechají doslova vláčet – dosáhnout, je smutnou skutečností – ale nikdy přijatelným standardem pro lidi zdravé a sebevědomé – a především pro lidi myslící na zdárnost svých dětí a jejich budoucích rodin.

Buďte tak hodní (hodné) a vyřiďte to těm zapšklým, zkrachovalým, mravně slabým a morálně odsouzeníhodným feministkám, jinak autorkám těchto masově šířených blábolů ...

Vyřiďte jim, že nechcete skončit jako ony : Tedy jako osamocené, značně jeté a hlavně (navždy) opuštěné staré rajdy.

stop feminismu
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Morálně zvrácené feministky zd 28. 07. 2015 - 20:29
RE(2x): Morálně zvrácené feministky zd 28. 07. 2015 - 20:36
RE(2x): Morálně zvrácené feministky sid 03. 08. 2015 - 10:31
RE: Morálně zvrácené feministky zd 29. 07. 2015 - 17:35