Pověry strýčka Kubery 2

8. květen 2013 | 13.04 |

Pověry strýčka Kubery 2

8. 5. 2013

"Nejvíce nažhavená zničit ÚSTR je samozřejmě KSČM. Sestavování krajských rad ukázalo, že komunisté mají v záloze většinou jen špičkové kádry minulého režimu – od estébáků, přes vězeňské bachaře, soudruhy z pohraniční stráže, co stříleli na lidi, kteří chtěli utéct na Západ, až po různé typy politruků a tvrdé ideology normalizace. Tihle všichni se bojí digitalizovaných archívů ÚSTR, kam by se mohl každý podívat, protože to bezprostředně ohrožuje jejich budoucí kariéry. Nebo byste chtěli mít ve vládě lidi, co lámali odpůrcům režimu u výslechu prsty nebo udávali policii své spoluobčany? Právě proto tlačí komunisté na sociální demokraty, aby tuhle akci zastavili a udělali z ÚSTR krotký badatelský ústav, který se zabývá tím, jak velké sociální jistoty měli dělníci a zemědělci. Nic víc než strach z odhalení za tím není."

________________________________

Strýčku Kubero, tentokrát s Vámi souhlasím, ovšem s jistými výhradami.

Komunisté jsou zcela jistě prokletím této země. Využili totiž poválečného nadšení lidí, aby se zmocnili vlády v této zemi. Mnozí z prostých lidí vstoupili do KSČ v přesvědčení, že vyvede náš národ z krize a nastolí zde důstojný a spravedlivý řád.

V dúsledku jejich poválečné propagandy a totalitních praktik ovšem včas nepoznali, jací jejich vůdci jsou, a že se příliš neliší od hitlerovských válečných zločinců. Mnozí lidé to velmi rychle odhalili, ale mezitím už si komunisté zmocnili moci a drželi si ji po dlouhých 41 let, až do roku 1989. Jenže ona tím zdaleka neskončila.

Opět jsme si naivně mysleli, že sametovou revolucí nastal jejich definitivní konec. Byl to ale další kolosální podvod, připravený ve spolupráci s ruskými tajnými službami KGB/GRU. A našli se znovu lidé, kteří pocházeli z řad komunistů, ale stihli včas převléknout kabáty. Znovu využili našeho opojení z pocitu zdánlivé svobody, a než jsme se stačili vzpamatovat, opevnili si dokonale své pozice. Měli totiž na výstavbu svých pevností dostatečné finanční zdroje, k nimž se dostali za tichého souhlasu vlády i prezidenta, protože rozkradli veškerý státní majetek a stali se významnými kapitalistickými podnikateli. Tím ze sebe učinili novodobou šlechtu, a z prostých občanů své otroky.

Myslíte si opravdu, strýčku Kubero, že nevíme, že patříte mezi tyto chytráky? Myslíte si, že současná takzvaná pravice se nějak liší od levice? Nikoliv, toto jsou v této zemi už jen pouhé prázdné pojmy. Jste jen jedna velká banda lupičů, z nichž jedni nám kradou peníze z levé kapsy a druzí z pravé.

Bojíte se, že s vámi zasednou nyní do Sněmovny zločinci, udavači a bachaři? Ale vždyť jeden z nich tam s vámi dlouhá léta seděl, a vy jste se ho nijak neštítil. Byl to přece bývalý bachař Josef Vondruška, člověk, který ve své funkci nelidsky bil a mučil své vězně. Jak to, že jste se o něm už dříve nezmínil?

A my víme, že političtí vězni u nás existují i nadále, například Ing. Jiří Fiala nebo Jiří Wolf, bývalý chartista, kterého jste hodili přes palubu.

Jste všichni jenom jedna velká zlodějská a podvodnická banda. Nehrajte si proto na žádné spasitele, protože ti, jak víme, mluví pravdu, kdežto vy lžete, až se vám od huby práší.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře