Stal jsem se občanem Nového Světa

14. leden 2015 | 09.57 |

Stal jsem se občanem Nového Světa

Pavel Havlíček

Vážení bývalí spoluobčané!

Jako věčný štvanec, pronásledovaný už za komoušů jejich zločinným estébáckým režimem, jsem spolu s vámi bláhově doufal, že rok 1989 přinese nám všem úlevu v podobě osvobození od jejich prašivých vražedných a slídilských metod, jež nám po celá desetiletí nedovolily volně vydechnout.

Z tohoto mého snu jsem však byl velmi brzy a nešetrně probuzen. Nedošlo mi tenkrát, stejně jako nám všem ostatním, že bolševická hydra, jejíž hlavní stan je v současném Rusku, se své krutovlády nikdy nevzdá, ač se její pozice tehdy po rozpadu bývalého Sovětského svazu zdála beznadějná. Všechny tyto změny byly zjevně jen dočasné. I tento pojem dokázali popřít, stejně jako v případě okupace naší země armádami Varšavské smlouvy, stejně jako všechny humanistické principy lidského soužití. Vždy dokázali spolehlivě zničit všechno dobré, co se kdy na světě zrodilo.

A tak dnes, po poněkud delší době, nabývá bývalé centrum bolševismu svých původních forem. Báťuška Putin, milovaný celým ruským národem, se ze všech sil snaží, aby tento proces byl co nejdříve završen. K tomu mu sice nedopomáhá Bůh, zato však naši přičinliví řiťolezci v čele s bývalým prezidentem Klausem a jeho následníkem Zemanem. Tito uctívači a poklonkovači Velkého Revizora by k němu přilezli klidně i po břiše, jen aby se mu zavděčili. Jsou schopni se mu i omluvit za to, že jsme si tenkrát dovolili vzdorovat Brežněvovi a jeho pacholkům ve snaze udělat si z naší země svou další gubernii.

Mám těchto uchvatitelů moci už plné zuby. Myslím, že náš národ si poroby už od Bílé hory užil dost, a nehodlám být občanem státu, ovládaného stále stejnými lidmi, k nimž necítím nic jiného, než odpor a nejhlubší pohrdání.

Podařilo se mi do dnešních dnů zázračně utajit před příslušníky KGB i StB něco, co se jen tak někomu nepodaří. A sice vznik nové země, poskytující azyl všem slušným občanům, kteří se s vládou zlodějů a zrádců nikdy nehodlají smířit. Díky nejvyššímu stupni utajení a spolehlivosti mých obětavých přátel se jim nedostalo do ruky samizdatové vydání České Wčely z 12. července roku 2010.

V tomto čísle se nachází jednak moje reportáž o vzniku nového království s názvem "Nový Svět" o tajné korunovaci jeho královny, jednak můj slavnostní projev, který jsem tenkrát na Křivoklátě u této příležitosti pronesl.

Dnes je již naše pozice natolik silná, že si mohu dovolit tyto přísně tajné materiály zveřejnit:


www.pise.cz/blog/ftp/ceskawcela/ceska_wcela_28-10.doc

Náš Nový Svět nehodlá mít jakékoli politické závazky ke světovým mocnostem, a bude ve své existenci zcela suverénní a neutrální. Věřím, že se nám podaří obnovit slavné tradice českého království a dodržet křesťanské zásady jeho dávných panovníků.

Nehodlám být nadále občanem státu, který mi nedovolí být svobodným, a kde jsem nucen přihlížet krutosti a zpupnosti staronových samovládců, kteří bolševické metody nyní ještě povýšili o totální rozkradení státního majetku a zneužití moci k likvidaci poctivých občanů.

Chci mít pocit opravdové svobody a demokracie, a proto se nyní stávám hrdým občanem našeho nového království. Věřím, že se v něm uskuteční všechny představy slušných lidí o tom, jak by měl vypadat náš šťastný a spokojený život.

Ať žije náš Nový Svět, ať žije naše královna Marta I.!                                                                             Pavel Havlíček

 

Marta klenoty

Královniny korunovační klenoty budou nedobytně ukryty, aby nebyly drzými pobudy ukradeny, či poblity

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Stal jsem se občanem Nového Světa +f+ 16. 01. 2015 - 18:06
RE(2x): Stal jsem se občanem Nového Světa česká wčela 17. 01. 2015 - 09:54