Já nic, já Muzikář

4. prosinec 2014 | 23.35 |

Blogy Aktuálně.cz

3. prosince 2014

blog.aktualne.cz/blogy/petr-havlik.php

_____________________________________________________

Já nic, já Muzikář

Pavel HavlíčekKdyž jsem 3. prosince 2014, přesně v den 25. výročí památného "Koncertu pro všechny slušný lidi" sledoval jeho rekonstruovaný záznam, nebylo mi zrovna do zpěvu. Ale byl jsem přesto rozhodnut dívat se až do konce, tedy do čtyř hodin do rána, protože i ty sentimentální vzpomínky mi za to stály. Nebylo mi to však stejně dopřáno, protože po půlnoci záhadně vypadl televizní vysílač Buková hora, a bylo tudíž po všem. Stejně, jako tomu bylo tenkrát.


V té chvíli jsem si uvědomil, jakou historickou šanci jsme tehdy díky naší dětské naivitě propásli. V co všechno jsme doufali, a kolik nám z našich velkých nadějí nakonec zbylo. Kdybychom tak proklatě nepodcenili protivníka, nemuselo k těmto smutným koncům dojít. Ale komunismus je dílo samotného ďábla, a s tímto vědomím jsme měli k jeho tehdejším představitelům přistupovat. Protože Belzebub se své vlády nikdy dobrovolně nevzdá. Heslo "nejsme jako oni" nám by také bylo jím samotným podvrženo, aby nás odvedlo od našich plánů s tímto bolševickým peklem radikálně a definitivně skoncovat. Touto naší tragickou chybou jsme zbavili komunisty panického strachu o udržení jejich pozic, umožnili jsme jim přežít, ale zároveň jsme tím vynesli smrtelný ortel sami nad sebou.


Zatímco muzikanti ve sportovní hale nadšeně hráli a zpívali své revoluční písně, a spolu s patnácti tisíci občanů se bláhově radovali z domnělého konce komunistického režimu, estébáčtí Muzikáři ve svých tajných sklepeních spřádali plány na to, jak přichystat ráznou odplatu všem těm rebelům, kteří si troufli ohrožovat jejich výsadní postavení ve státě.


Začalo to už tím, že Václav Havel uvěřil bývalému premiéru Mariánu Čalfovi, ujišťujícímu jej o tom, že mu zařídí splnění všech jeho podmínek a požadavků.

Pak následovalo pochybení Valtra Komárka, který mu přes své četné výhrady nakonec doporučil Václava Klause jako ekonomického experta na provedení ekonomické reformy.


A varovat nás mělo také to, že když se pak Havel zmínil ve svém projevu na Václavském náměstí o "temných slušovických nitkách", dostal následně od svých poradců řádně za vyučenou, a pak už o tomto tématu nikdy více nepromluvil.


Všechny následující kroky byly jen šalebnými triky chameleona, zastírajícího svou původní rudou barvu. Protože kdo je jednou zbarven do ruda, ten se svého původního zbarvení nikdy nezbaví, ať jsou jeho barevné proměny sebepestřejší.


Nedbali jsme četných varovných signálů, a to umožnilo nepříteli získat čas a přeformovat své divize k odvetnému smrtícímu úderu. A jak tvrdý tento protiútok byl, pocítili jsme na sobě hned v následujících letech, a můžeme je na sobě cítit dodnes, a to každým dalším rokem stále silněji. Celý náš stát ovládli prominenti bývalého režimu a jejich veřejní i tajní spolupracovníci. Náš stát se tak dostal definitivně do područí Sekty Muzikářů, kteří s jeho občany zatočili tak, že se nikomu z nich o tom ani nesnilo. A nakonec jim zahráli takovou bandurskou, až se jim z toho panenky protočily.


Pokud jsme se chtěli skutečně definitivně vypořádat s komunistickým režimem, měli jsme tenkrát být mnohem obezřetnější, důslednější a hlavně mnohem tvrdší.


Protože kdo si zahrává s peklem, ten se nakonec vždy stává jeho obětí.

Karel Muzikář 1

Ing. Karel Muzikář - pro MČ Praha 5 pracuje COM/ECON - hospodářské zařízení společnosti COMENIUS ing.Karla Muzikáře, CSc, který je evidován v agenturních svazcích StB pod ev. čísly 21458 jako agent a 26019 jako důvěrník, pod krycím jménem "Kurt" a "Zdeněk"
Firma COM/ECON - hospodářské zařízení společnosti COMENIUS ing.Karla Muzikáře, CSc fakturuje MČ Praha 5 nemalé fin.částky. Syn ing.Karla Muzikáře, CSc, JUDr.Karel Muzikář, r.č. 630701/1810, spolupracoval jako společník různých firem, mj. i firmy WEIL, GOTSHAL & MANGES v.o.s., s Ministerstvem financí ČR, které vedl ministr, Bohumil Sobotka. JUDr.Karel Muzikář pracoval na miliardových arbitrážních řízeních, které MF ČR pravidelně prohrává. JUDr.Karel Muzikář stojí i za zmizením 46 mil. přímo z účtů ministerstva financí, které dlužila republika Peru České republice.

Seznam členů Sekty Muzikářů a jejich aktivit
 

kmotrdrobek.jex.cz/menu/afery-a-korupce/panoptikum-mesta-prazskeho

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře