Čím kdo zachází, tím také schází

29. listopad 2014 | 20.26 |

Zpráva z médií - Krajské listy
24. listopadu 2014
__________________________________________________________
Čím kdo zachází, tím také schází
+++
Pavel Havlíček
+++
Suchánek-Genzer 1
 +++
Co muselo přijít, to nakonec také přišlo.

Partička nafoukaných neumětelů, kteří se v divácích urputně snažili svým primitivním humorem vzbuzovat dojem komiků, a navíc drze zabírali hlavní vysílací čas na TV Prima, je nucena opustit ring, v němž po léta bojovala nikoliv o přízeň diváků, ale pouze o to, aby si přiživili svá tučná těla a konta.

Jenže v tomhle ringu už od samého počátku dostával humor pořádně na frak. A to si od takovýchto zoufalců nezaslouží. Protože humor je kategorie vzácná a potřebná, a urážení této modly už dávno volalo po pomstě.

Vydávat za vrchol komiky to, že někomu někdo prskne do ksichtu plnou hubu splašků, v jeho dutině ústní se nacházející, je nanejvýš trapné a ubohé.

Navíc, opakovaný vtip přestává být vtipem, a hrané překvapení a veselí jím poprskaných jedinců je nanejvýš nevkusné. A pokud už jediným jejich humorným prvkem, který jsou schopni vyprodukovat, jsou jejich vypasená hroší těla, svědčící o fyzické i duševní lenosti, pak je už opravdu nejvyšší čas, aby z obrazovek zmizeli. A jsme rádi, že už to konečně pochopil i sám pan generální ředitel TV Prima Marek Singer, jehož vedení je nejen dlouhé, ale také mizerné.

Pokud si hlupák myslí, že je nejlepším komikem, může nám jej být nanejvýš líto. Ale pokud za to ještě bere peníze, pak bychom to měli hodnotit přímo jako trestný čin, a zavřít ho tudíž rovnou do lochu. Protože to se už dá hodnotit jako neoprávněné obohacení na úkor druhých.

Vyhrazuji si, aby Michal Suchánek byl označován za duchovního otce tohoto pořadu, protože je to naprostý ubožák, v jehož hlavě se něco kloudného nikdy nevylíhlo a určitě už nevylíhne. A jeho "umělečtí" partneři jsou na tom naprosto stejně.

Jediným, kdo kdysi z této partičky za něco stál, byla Veronika Žilková, jejímž odchodem z pořadu "Tele tele" se ovšem jeho bývalá sláva vytratila do nenávratna.

Čím kdo zachází, tím také schází.

A jelikož si hlavní protagonisté pořadu "TGM" zvali takové hrobaře, jako Václava Klause, Ivana Langera, nebo Petra Dvořáka, pak se nám pravdivost tohoto přísloví v praxi dokonale potvrdila.

Suchánek-Klaus

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře