Jak dlouho se ještě necháme balamutit?

2. září 2014 | 06.34 |

Zpráva z médií - Novinky.cz

29. srpna 2014

www.novinky.cz/krimi/346369-soud-poslal-do-vazby-muze-ktery-v-praze-polil-byvalou-pritelkyni-kyselinou.html

______________________________________________________

Jak dlouho se ještě necháme balamutit?

Pavel Havlíček

Milan Balamuta 2

Milan Balamuta

Život tropí hlouposti, a jednu takovou provedl právě teď. Člověk by nevymyslel lepší jméno pro tohohle zvrhlíka, který zřejmě ze zhrzené lásky polil kyselinou obličej své bývalé milenky.

Milan Balamuta.

Netvor, užívající několika příjmení, a tím balamutící své oběti, aby je pak uštknul jako jedovatý had, který svou pomstychtivost dovede až k takovýmto děsivým činům. Jeho ego bylo natolik uraženo, že se neštítilo znetvořit obličej a možná i oslepit člověka, dříve mu blízkého a nyní nenáviděného, protože jej k smrti urazil tím, že ho opustil. A co si teď počne ona nešťastná žena, která včas nepoznala, jaká zrůda se v tomto člověku - pokud se vůbec tak ještě dá nazvat - skrývá?

Nezjistila to včas, a to se jí stalo osudným.

Ale tento člověk není jediný, kdo nás v tomto státě balamutí.

Jsou to třeba Rudolf Fian a Tomáš Křepela a jejich spoluviníci, kteří se neštítili vědomě použít metanolu k pančování lihovin, ačkoli dobře věděli, že tím zcela jistě způsobí smrt, případně oslepnutí mnoha nic netušícím a nevinným lidem.

Je to třeba pan ředitel Nemocnice na Homolce Vladimír Dbalý, který vůbec nedbal na čest svého jména, ani své nemocnice, ale pouze a jedině na výši svého konta v bance, a vybavil se na cestu na Seychely kufrem plným zlata.

Je to uhlobaron a miliardář Bakala, který vytuneloval ostravské doly a připravil o práci a byty místní horníky a nyní se zřejmě chystá k vystěhování z Česka, aby si mohl se svou manželkou, bývalou majitelkou České miss, užívat svůj zločinně nabytý majetek.

Jsou to stovky lidí, kteří zbohatli miliardovými podvody s LTO a jinými komoditami, kterým to umožnily naše děravé zákony a nevšímavost našich vládních činitelů v čele s bývalým prezidentem Klausem, který jim svou skandální amnestií zařídil beztrestnost.  

Jsou to soudci, kteří vědomě a cíleně trpí porušování zákonů a lidských práv v naší zemi, a tím porušují právo našich občanů na spravedlivý společenský řád.

Jsou to všichni zdejší kmotři, kteří se neštítili miliardových krádeží a zpronevěr jen proto, aby se obohatili na náš úkor.

Jsou to někteří naši nejvyšší vládní představitelé a volení zástupci, kteří s nimi od počátku spolupracovali a využívali těchto kontaktů k vlastnímu obohacení. Věděli až příliš dobře, co dělají, ale vůbec se za to nestyděli, naopak na to jsou dodnes ještě pyšní a pokud je někdo z něčeho obviní, domáhají se milionových náhrad za "porušení práva na ochranu osobnosti". A mohou si to klidně dovolit, protože jsou si naprosto jisti, že nikdo je za to nepotrestá, protože na tom nemá zájem, neboť s nimi jede "v jednom vlaku".

Ale jsou to i naši zpravodajci, kteří se snaží vyrobit z Ruska a jeho hlavního balamuta Putina mírotvorce. Tento chameleon však pod rouškou "humanitární pomoci" pašuje tajně na Ukrajinu po zuby ozbrojené vojáky, aby v zemi "nastolili pořádek", a vrátili ji do jeho područí.

Je to neuvěřitelný stav totální nespravedlnosti a právního nihilismu, v němž se nejen naše země nyní nalézá.

Jak dlouho se ještě necháme balamutit?

To záleží jen na nás.

Uvědomme si, že čím déle budeme vládnoucí zločince trpět, tím toto katastrofální období našich dějin potrvá déle.

Uvědomme si, že svou netečnosti a nečinnosti připravujeme hroznou budoucnost především našim dětem, které nás za to budou jednou proklínat.

A to přece nikdy a nikdo nehodláme dopustit!

Rittig 5

Ivo Rittig - hlavní představitel opery "Mistři kmotři farizejští"

Putin jako Hitler

Balamut Putin

Balamut Dbalý

www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-5/6227-nakupoval-zlato-a-zil-v-luxusu-i-kdyz-priznal-plat-jen-20-tisic-byvaly-reditel-nemocnice-homolka-si-to-umel-zaridit-podivejte-se-treba-jak-prepychove-bydlel.htm

Balamut Bakala

www.krajskelisty.cz/plzensky-kraj/okres-klatovy/6247-malacova-prodava-ceskou-miss-jeji-muz-bakala-je-v-hledacku-policie-vime-kam-presunuji-sve-aktivity-i-penize.htm

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře