Bojujme za pozitivní svět

17. srpen 2014 | 22.23 |

Bojujme za pozitivní svět

Pavel Havlíček

  

Pokud vám mohu poradit, jak vybřednout z pesimismu, který zachvacuje postupně všechny slušné občany naší společnosti, věnujte svůj čas sledování níže uvedených videí.

Zaručuji vám, že uslyšíte pravdivá slova, která v našem tisku, rozhlase a televizi rozhodně nezazní, protože jsou ovládány mocí současné vlády a mafiánských spolků, propojených do systému, jenž má za cíl nastolení nadvlády novodobých otrokářů nad otroky.

Pravda je jimi u nás čím dál více pošlapávána a nahrazována lží.

Říká se, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. My ale tohle už rozhodně nikdy nehodláme dopustit. Máme totiž dnes už dost znalostí a zkušeností, abychom věděli, kde je pravda, a kdo jsou ti, kteří ji chtějí za každou cenu umlčet. Občanská sdružení, jako je K 213, Občané za svá práva v Praze, či Sdružení občanů, postižených justicí, nebo Pozitivní svět, na základě vlastních dlouholetých zkušeností rozkryla dokonale strukturu naší současné politické moci, která pod pláštíkem tzv. demokracie skrývá obří mechanismus, likvidující všechny slušné občany tohoto státu a nastolující moc mafie, prorůstající jako zhoubný nádor všemi vrstvami naší společnosti.

Pravda rozhodně není to, co nám dnes a denně servírují sdělovací prostředky ve snaze udělat z nás hloupé stádo, bezhlavě poslouchající pokyny svých pastevců.

Chcete-li znát skutečnou pravdu, musíte ji hledat s lucernou a v doprovodu těch, kdo mají v tomto oboru své osobní zkušenosti. Jsou to lidé, kteří v důsledku svých snah po nastolení skutečné spravedlnosti už hodně vytrpěli, a většinou za to i těžce zaplatili ztrátami společenského uplatnění, velkými škodami psychickými, zdravotními i finančními.

Bojujme proto ve spojení s nimi všemi svými silami za to, oč nám, slušným a poctivým lidem této země jde  –  o POZITIVNÍ SVĚT!

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

Petr Havlíček a Pozitivní svět

Zakladatel společnosti "Pozitivní svět" Petr Havlíček

www.bohatyden.cz/clanky/pozitivni-svet

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře