Ďáblův advokát zakládá SSM

9. červen 2014 | 21.45 |

Zpráva z médií – Novinky.cz

www.novinky.cz/krimi/338782-sedm-advokatnich-celebrit-zalozilo-unii-obhajcu-cr.html

________________________________________________

Ďáblův advokát zakládá SSM

Pavel Havlíček

Tak jsem se dnes dočetl, že věhlasný právník Tomáš Sokol, známý též pod přezdívkou "Ďáblův advokát", založil Unii obhájců ČR.

Zakládající členové sepsali jako důvod vzniku tohoto sdružení toto své úvodní prohlášení:

"Máme intenzivní pocit, že přesně toto u nás momentálně chybí. Pomyslné vahadlo se naklonilo trvale a značně na stranu represivních složek, což je problém sám o sobě. Možná ale ještě horší je, že se tak děje za obdivu nemalé části veřejnosti, médií, a jak už to v takových případech bývá, i řady politiků," uvádí se v prohlášení zakládajících členů.

No, tak tu máme zase další spolek. Jako by jich tu už nebylo dost. V tomto státě zřejmě vládne taková nespravedlnost, že je tu ubližováno i takovým neviňátkům, jaké obhajovalo a dosud obhajuje sedm advokátů, zakládajících členů tohoto spolku s Ďáblem.

Nejsou v právnickém světě žádnými nováčky, a proto si mohou své klienty pečlivě vybírat. Nejsou to vskutku žádní troškaři, a jen málokdo z obyčejných lidí si může dovolit si je najmout. Ale oni jsou si toho také dobře vědomi. Za drahé peníze proto chtějí, aby jejich klienti měli zaručenou beztrestnost, což se jim také většinou daří. Nechápou, jak si někdo může dovolit žalovat tak příkladné a bezúhonné poctivce, jaké zastupují.

No, jen se podívejte:

       Advokát                                      Klienti

JUDr. Tomáš Sokol          Radovan Krejčíř, Vlasta Parkanová, Petr Kott,

                                             Kateřina Pancová

JUDr. Tomáš Gřivna                                              Ivan Fuksa

JUDr. Lukáš Trojan                                   Marek Šnajdr

JUDr. Marek Nespala                               PetrTluchoř

JUDr. Filip Seifert                                    Roman Boček

JUDr. Petr Toman                                    Roman Boček

JUDr. Václav Vlk           50 klientů v monstrprocesu  korupce na Ministerstvu obrany

Jak vidíte, jsou to samí slušní lidé, a přesto se je naše justice opovažuje soudit. A s tím se naše nová Unie obhájců ČR v žádném případě nehodlá smířit.

K sedmi morovým ranám v podobě zakladatelů se určitě brzy přidá také osmá - JUDr. Eduard Bruna, zvaný "Giordano", slovutný to obhájce klientů, jimž bylo zvlášt tvrdě ublíženo – Jany Nagyové a Petra Nečase.

Proto také bylo nezbytně nutné, aby se těmto neprávem obviňovaným jedincům dostalo zesílené právní ochrany, a napříště bylo již naprosto vyloučeno opakování podobných politováníhodných a skandálních kauz, v nichž byli žalováni takto bezúhonní občané.

Tento spolek se bude nazývat SSM, tedy "Spolek pro spasení mafiánů", a jeho předsedou bude z pověření samotného knížete pekel Lucifera proslulý "Ďáblův advokát". Členové spolku jsou povinni podepsat Ďáblovu zakládací listinu vlastní krví.

A já doufám, že po uplynutí stanovené lhůty všichni propadnou peklu, protože oni už tady na Zemi nám toho ukázali dost. Daleko víc, než proslulý Dr. Faust.

Ostatním občanům, snažícím se o dovolání se práva a spravedlnosti, avšak nedisponujících žádnými finančními prostředky, proto nezbývá, než věřit v Boží spravedlnost, jelikož jinou možnost vlastně ani nemají.

Za tím účelem obnovíme činnost starého dobrého  VONSu - Výboru na obranu nespravedlivě stíhaných, a budeme doufat, že v souboji Boha s Ďáblem nakonec ten spravedlivější a moudřejší vyhraje.

Protože jejich současní stínoherci, jako je "Amnesty International" nebo třeba "Král Šalamoun", se v naší ochraně naprosto neosvědčily, a dělají svému jménu, stejně, jako svému předchůdci, jen ostudu.

Tomáš Sokol 1

Ďáblův advokát  -  JUDr. Tomáš Sokol

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Ďáblův advokát zakládá SSM saxána 09. 06. 2014 - 19:58
RE(2x): Ďáblův advokát zakládá SSM pavel havlíček 09. 06. 2014 - 20:18