NWO - Nový světový (ne)řád

29. květen 2014 | 14.40 |


NWO – Nový světový (ne)řád

Pavel Havlíček

Bilderberg 1

Shromáždění Skupiny Bilderberg 2014 – tajnůstkářské organizace globálních mocenských handlířů – proběhne na konci května v Dánsku.

K tomuto oznámení došlo dnes na oficiální webové stránce ‚Shromáždění Bilderberg‘, a to jednoduše uvádí: "62. shromáždění Bilderbergu proběhne na konci května 2014 v Dánsku."

Schůzka skupiny tajnůstkářských globálních mocenských handlířů Bilderberg 2014 se téměř s jistotou odehraje v 5 hvězdičkovém Hotelu Marriott v dánské Kodani od 29. května do 1. června.

 _____________________________________________

Tato zpráva je před veřejností velmi pečlivě skrývána, ale pokud se o věc více zajímáme, dozvíme se nakonec plnou pravdu o současném chodu světa a těch, kdo jej ovládají.

NWO - New World Order, neboli Nový světový řád, je podle některých názorů pouze konspirační teorií, vycházející z Protokolů sionských mudrců, považovaných za podvrh.

Sledujeme-li však pečlivě veškeré světové dění, vede nás to k pevnému přesvědčení, že jeho vývoj dává této teorii plně za pravdu.

Svět dnes skutečně plně podléhá nadvládě jistých skupin finančních magnátů, kteří určují chod světa. Veškeré podstatné události, a to nejen ve světě byznysu, jichž jsme v posledních letech svědky, nemají totiž jiné logické vysvětlení, než právě toto. Pokud se jimi detailně zabýváme, postupně zjistíme, že všechno do sebe dokonale zapadá, a můžeme se dobrat jasného závěru, že Nový světový řád je nikoli pouze fiktivní teorií, ale pravou, byť poněkud drsnou realitou. Budeme se proto jejími jednotlivými projevy podrobněji zabývat, a pokoušet se najít cestu, která by svět vyvedla z područí skupiny lidí, pokoušejících se popřít zákony Boží, které zde platily od nepaměti.

Hrát si na vládce světa, to je nejhorší zlo, které nemůže zůstat nepotrestáno, protože neodvratně směřuje k popření rovnosti všech lidí před Bohem a je tím nejvyšším rouháním, jaké si lze představit.

Ovládnutí celého světa úzkou skupinou finančních elitářů, kteří si jako jediní osobují právo přežít na úkor všech ostatních obyvatel, to je  genocida, nemající v historii obdoby.

Nedopusťme, aby Boží zákony nahradily neúprosné zákony peněz a lidí, kteří se snaží jejich mocí zničit celou Zemi.

Nedopusťme nikdy více existenci takových zrůd, jakými byli Hitler, Stalin, a všichni jim podobní diktátoři, snažící se o převzetí Boží moci nad světem.

_____________________________________

Teorie NWO

Tato teorie tvrdí, že skupina konspirátorů financovala a v některých případech i způsobila většinu velkých válek za posledních 200 let, a to zejména prováděním útoků pod falešnou vlajkou (aby získala na svou stranu veřejné mínění). Podle konspiračních teoretiků tato skupina napomohla třeba rozpoutání 1. a 2. světové války, války ve Vietnamu; stojí za útoky z 11. září 2001 (o této události pojednává Konspirační teorie o útocích z 11. září) či za bojem proti terorismu.

Také má rozhodující vliv na světovou ekonomiku a úmyslně způsobuje inflaci a krize. Podle této teorie se nalézají tajní agenti pracující pro Nový světový řád ve vysokých funkcích ve vládách a průmyslu. Také údajně manipulují s mainstreamovými masmédii, která mají mít za úkol vysílat hlavně neškodnou zábavu a udržovat lidi v nevědomosti. Za agenty nového světového řádu jsou považováni mezinárodní bankéři, zejména vlastníci soukromých bank zapojených do Federálního rezervního systému, Bank of England a jiných centrálních bank, a členové Rady pro zahraniční vztahy, Trilaterální komise a skupiny Bilderberg.[2] Nový světový řád také má mít pod kontrolou nadnárodní a globální organizace, jako jsou Evropská unie, Organizace spojených národů, Světová banka, Mezinárodní měnový fond a navrhovaná Severoamerická měnová unie.

Podle teorie tato skupina konspirátorů touží dosáhnout jedné světové měny a jediné světové vlády. Někteří konspirační teoretici tvrdí, že chtějí lidem implantovat RFID čipy a uskutečnit tak tzv. čipovou totalitu, nebo dokonce uměle redukovat lidskou populaci.

V rámci některých teorií se také uvádí, že do Nového světového řádu jsou zainteresována i různá tajná společenství, např. ilumináti nebo svobodní zednáři.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: NWO - Nový světový (ne)řád saxána 29. 05. 2014 - 11:34
RE(2x): NWO - Nový světový (ne)řád ceskawcela 29. 05. 2014 - 13:12