Není hatmatilka jako hatmatilka

8. květen 2014 | 17.03 |

Zpráva z médií

7. května 2014

www.novinky.cz/domaci/335595-babis-je-uplne-mimo-chceme-preklad-do-cestiny-utocila-top-09-na-vicepremiera.html

___________________________________

Není hatmatilka jako hatmatilka

Pavel Havlíček

Korte 1babiš 1

    Ve sněmovně se nám rozproudila velká diskuse o tom, zda může, či nemůže pan Babiš pronášet své projevy v jazyku, kterému dle pana poslance Korteho, známého parlamentního hrdinného barytona, nikdo nerozumí.  Jinak prý bude potřeba tlumočníků, aby jeho projevy překládali.

    Mám návrh - a co kdyby všichni poslanci byli povinni své projevy, stejně jako on, zpívat? Hudba přece spojuje národy, a její řeči všichni lidé rozumějí.

   No, páni poslanci, opravdu, ale opravdu nevím. Já si osobně myslím, že ani tak nezáleží na tom, jakou řečí poslanci hovoří, ale o čem hovoří. Není totiž důležitá forma, ale obsah, a ten většina vašich projevů postrádá, nemluvě o duchu, který je u většiny přítomných zcela nepřítomen.

    Nejzajímavější na těchto žabomyších sporech, které namísto věcných diskusí na půdě parlamentu probíhají, však je, že ještě před čtvrt stoletím vám podobná hatmatilka vůbec nevadila. Tenkrát jste ji poslouchali doslova nábožně, a nikdo proti ní ani nešpitl. Proč jste se neozvali už tenkrát?

    Pro osvěžení paměti vám přikládám několik nezapomenutelných momentů z novoročních projevů našeho soudruha prezidenta Husáka, na něž tak rádi vzpomínáme. A podívejte se, jak se dovedl dívat vlevo i vpravo, a jak nám stoupnul v ceně.

    Tenkrát byla aspoň sranda, ale dnes by nad vámi člověk zaplakal.

Husák 1

Prezident ČSSR Gustav Husák - plakát, hledí vpravo- Nabídka - [5.5. 2014]

Prezident ČSSR Gustav Husák - plakát, hledí vpravo

Prodám plakát prezident ČSSR GUSTAV Husák - hledí vpravo (k pravému rameni). Rozměr cca 52 x 40 cm. Použitý, drobná poškození papíru po obvodu- zejména horní okraj, drobná zašpinění, mírně patrná ohnutí po srolování, jinak v pořádku. Cena 790,-Kč.Tel.: 604 - 821 131 (stačí prozvonit, zavolám zp ...

790 Kč

Kutná Hora
284 01

10 x

Označit špatný inzerátChybnou kategoriiOhodnotit uživateleSmazat/Editovat/Topovat

Prezident ČSSR Gustav Husák - plakát, hledí vlevo - Nabídka - [5.5. 2014]
Prezident ČSSR Gustav Husák - plakát, hledí vlevo

Prodám plakát prezident ČSSR GUSTAV Husák - hledí vlevo (k levému rameni). Rozměr cca 58,5 x 41,5 cm. Vydalo nakladatelství Svoboda 1975. Použitý, drobná poškození papíru po obvodu, drobná zašpinění, mírně patrná ohnutí po srolování, jinak v pořádku. Cena 990,-Kč.Tel.: 604 - 821 131 (stačí pro ...

990 Kč

Kutná Hora
284 01

5 x

Husák 3


http://www.youtube.com/watch

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_hqidh7oSL4

http://www.youtube.com/watch

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře