Konec alkoholu a kouření = konec Kalouska a Kubery

22. březen 2014 | 22.20 |

Zpráva z médií  -  Parlamentní listy.cz

22. března 2014

www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Kubera-a-Koskuba-nad-zakazem-alkoholu-Siditko-zastiraci-manevr-Parlament-skonci-jako-kasarna-312317

Konec alkoholu a kouření = konec Kalouska a Kubery

Pavel Havlíček

Tak už je to tady - přesně, jak jsem předpokládal!

V Parlamentu prošel zákaz prodávání alkoholických nápojů, a chystá se dokonce i zákaz kouření!

Kubera bez cigára a Kalousek bez štamprdlete tam předtím nedali ani ránu, a teď najednou z nich mají být nekuřáci a abstinenti?

Hotová tragédie pro poslance. Co si vlastně teď v té sněmovně počnou? Vždyť tam předtím nic jiného nedělali! Pravda - kromě spaní a hloupého žvanění. Ale na to tam zase mají zvláštní specialisty, jako například knížete Schwarzenberga, nebo soudružku Semelovou.

Jen si poslechněte, jak běduje třeba náš starý známý, strýček Kubera:

"Zaručeně bych si tipl, že podobné kroky a prosazování takovýchto zákazů poradili nějací mediální experti. Vycházejí z toho, že lidi je vždy jednodušší naštvat než třeba rozveselit. A podobné diskuse a zákazy vedou k tomu, že jsou pak občané možná stále naštvaní, ale přece jen se jim dá šidítko v tom, že konečně dochází i na ty, kterým vše kladou za vinu. Přitom si asi neuvědomují, že podobné zákazy jsou vlastně nekonečným příběhem. Teď možná tleskají abstinenti, později nekuřáci, ale co budou dělat, až ty zákazy budou dál pokračovat. Zdravé nejsou totiž ani řízky, dokonce ani kafe – a tak to vše může být nakonec na pořadu dalších dnů. A když už mluvíme o různých abstraktních zákazech, je mi trochu divné, že nikoho nenapadlo zakázat ve sněmovně, tedy spíš jejích kancelářích souložení, možná i drogy? Vždyť jsou to vše nesmysly, a jak už jsem uvedl dřív, právně to dle mého nemá ani absolutně žádnou podporu."

Milý strýčku Kubero!

Pokud Vám bude chybět Vaše umotané cigáro tak, že z toho dostanete třesavku, nezbude Vám nic jiného, než se kouření odnaučit, což ve Vašem ctihodném věku ovšem nepadá na váhu. Vy bez něho asi spíš umřete.

Co se týče toho zákazu drog, tak Vy jste zhulenej i bez nich.

A nakonec - pokud mluvíte o tom zákazu souložení, tak o tom bych - ctihodný kmete - vzhledem k Vašemu úctyhodnému stáří už raději úplně pomlčel.

Kubera 1

Strýček Kubera se skrýval se svým cigárem na záchodě, odkud však unikal kouř klíčovou dírkou.

Tím Kubera spustil požární signalizaci a vzápětí byl pokropen hasiči

Mirka Kalousková

Miroslav Kalousek se pokoušel zakoupit flašku kořalky v baru -

v převleku za dívku nevalné pověsti, byl však včas odhalen

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře