Když podnikaj politici, umrzají nájemníci

11. březen 2014 | 09.11 |

Když podnikaj politici, umrzají nájemníci

Pavel Havlíček

Když jsem dopisoval minulý článek o tom, proč není náš stát blbuvzdorný, netušil jsem, jak brzy se dočkám potvrzení tohoto mnou konstatovaného a nepopíratelného faktu.

Včera jsem totiž sledoval pořad "Reportéři ČT" kde jsem byl svědkem toho, jak to dopadne, když takoví blbci, jako politici, začnou podnikat.

Na Praze 4 se totiž zmocnili společnosti "4. energetická", která poskytuje služby tamnímu družstvu nájemníků. A začaly se dít věci.

Začalo to tím, že jejího řádného šéfa prostě odstavili, a na jeho místo dosadili bývalého radního na Praze 4 Vladimíra Tomance. Hlavou celé akce a jejím osnovatelem byl místní kmotr Ondřej Palounek. Následně odstavili i dodávky tepla, takže v bytech začali zamrzat nájemníci. Přes neustálé urgence dosud mrznou a mrznou, a jestli neumrzli, klepou se tam zimou dodnes.

Tato zlodějská banda se zřejmě neštítí ničeho, a jediným jejím cílem je ukrást, co se dá, i když to má za následek to, že poctiví nájemníci, přestože řádně platí veškeré poplatky, jsou už naprosto zoufalí, protože nemají proti jejich zvůli pražádné obrany.

Před těmito sprostými loupežníky bledne i slavný Ali Baba a 40 loupežníků. Tito machři totiž dokážou i v daleko menším počtu naloupit mnohem více, a ještě přitom připravit poctivé lidi nejen o peníze, ale i o důvěru v právní systém tohoto státu, o ideály, peníze, a mnohé i o zdraví.

A kdopak nám to figuruje mezi jinými ve vedení této zlodějské firmy? No přece náš starý známý poslanec za ODS Marek Blbenda, o němž jsme na našich stránkách už mnohokrát mluvili.

Překvapuje vás to? Nás tedy rozhodně ne. No, co vám mám povídat – otevřete si tento odkaz – tam je úplně všechno.

Předtím si ovšem dejte panáka, abyste vydrželi šokující skutečnosti, zde uváděné.

www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/184804-prazsti-politici-si-zalozili-energetickou-firmu-ted-zdrazuji-teplo/

Bobo,Kočka Hrdlička Palounek

Šéfka strany "Hlavu vzhůru" Jana Bobošíková a její slavní kandidáti: kmotři Hrdlička, Kočka a Palounek

Marek Benda 2

Poslanec za ODS Marek Blbenda

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře