Vosková Helenka v říši divů

1. listopad 2013 | 10.38 |

Zpráva z médií - Blesk.cz

Helena Vondráčková má plastiku! Zpěvačka nečekaně zmodrala

Helenka nám zmodrala

Do zákulisí příprav její voskové figuríny nechala Blesk exkluzivně nahlédnout zpěvačka Helena Vondráčková (66). Máte tak možnost ji vidět tak, jako nikdo předtím...

Její voskovou figurínu od příštího jara uvidí návštěvníci pražské pobočky slavného francouzského muzea Grévin. Zpěvačku si proto v přímo v pařížské centrále vzali do parády tamní sochařky.

Legenda českého popu byla ve francouzské metropoli už v létě. "Tehdy mi vzali veškeré otisky. Bylo to velmi náročné. Teď jsem byla v Paříži hlavně kvůli korekturám mé voskové podobizny," svěřila se Blesku Vondráčková.

A jak dokazují fotografie, které nám poskytla, figurína se sochařům do posledních detailů povedla. "Bude oblečená do tyrkysových šatů od Táni Kovaříkové, které jsem měla při vystoupení v newyorské Carnegie Hall v roce 2005," dodala Helena.

_________________________________

Vosková Helenka v říši divů

Pavel Havlíček

Jistě nikoli náhodou se právě dnes, v den 71. narozenin Marty Kubišové, objevila v Blesku tato neuvěřitelná zpráva. Pochopitelně je prezentována jako jedna z nejdůležitějších událostí dne. Prodejnost novin je holt vždy přednější než věci podstatné, které by nám měly ležet na srdci daleko více.

Dnes se lidem v médiích předkládají zejména zprávy ze života naší tzv. smetánky, skládající se takřka bezvýhradně z pilířů a přisluhovačů bývalého režimu.

Tak nám Helenku odlili do vosku! A tento "národní poklad", bude zdobit pražské Muzeum voskových figurin. Jaká čest pro ni i pro nás!

No to je přece něco, to je ta pravá senzace, lidi budou zírat, a o náš deník se budou rvát jako o život! Tak daleko už postoupila snaha o zblbnutí a znechucení celého národa, jemuž má být do hlav implantována myšlenka, že v životě mají cenu jenom peníze, a nemá žádný význam rvát se o zcela jiné, mnohem trvalejší a důležitější hodnoty, jako o demokracii, svobodu projevu, lidská práva, rovnost občanů před zákonem a podobné nesmysly!

Tady vidíte jasný příklad podobné operace, která má ovšem na lidské tělo a duši nikoli spásný, ale smrtící účinek.

Takže Helenka nám zmodrala. No, to je poněkud překvapující zbarvení, protože podle našeho názoru by měla spíše zrudnout. Nikoli jen z důvodu svého přisluhování komunistickému režimu, ale především studem nad tím, jak hanebně se zachovala ke svým bývalým přátelům, Martě Kubišové a Václavu Neckářovi, který shodou okolností rovněž před pár dny, 23. října, oslavil své 70. narozeniny.

Ještě jsou však na světě lidé, pevně věřící tomu, že nakonec přece jen pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Lidé, kteří mají zcela jiné ideály než Helena Vondráčková, a pro něž vždy byla, je a zůstane tou pravou ikonou právě dnešní oslavenkyně, Marta Kubišová, která si na rozdíl od ní dokázala zachovat svou lidskou tvář, zásadovost a skvělý charakter.

A na tom nic nezmění ani velké zklamání nad křiváckými charaktery lidí, tvářících se dnes jako výkvět národa. Ti, kdo jsou jeho skutečnou morální a mravní elitou, jsou jimi znevažováni, hanobeni a zavíráni. Ale jejich čas jednou přijde.

Přejeme naší Martě Kubišové k jejím dnešním narozeninám všechno nejlepší, a hlavně hodně štěstí a zdraví, aby nám ještě dlouho rozdávala radost, štěstí a víru v lepší budoucnost.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře