V zemi, kde zločin vítězí nad spravedlností

18. říjen 2013 | 10.26 |

V zemi, kde zločin vítězí nad spravedlností

Pavel Havlíček

Daniela Kovářová 1

                                            Bývalá ministryně spravedlnosti JUDr. Daniela Kovářová

"Vykašlete se na občanský zákoník, chovejte se k sobě slušně a pokoušejte se dohodnout! Vykašlete se na nás právníky!"

Tyto nehorázné věty vypustila na závěr včerejšího televizního diskusního pořadu "Máte slovo" ze svých nevymáchaných úst bývalá ministryně spravedlnosti JUDr. Daniela Kovářová.

Její slova svědčí jen o tom, v jakém bezprávním státě dnes u nás žijeme.

Tatáž žena před lety, kdy zastávala tuto funkci, zmařila dlouholetou a přetěžkou práci policejních vyšetřovatelů, kteří dokázali polapit krále podsvětí, "vora v zakoně" Andranika Soghojana, a nařídila propustit jej na svobodu.

Stejně tak se zachoval i její předchůdce ve funkci, ministr JUDr. Pavel Němec, který totéž, jistě nikoli nezištně, zařídil katarskému princi, jenž tady veřejně provozoval prostituci.

Předtím jsme zase sledovali v TV Antonína Koláčka, hlavního protagonistu vytunelované Mostecké uhelné společnosti, který se zde vehementně obhajoval, že je nevinný. Přitom byl však, byť zatím nepravomocně, odsouzen k 52 měsícům nepodmíněně švýcarským soudem v Belinzoně, suplujícím naši vládu a soudní instituce, jež nemají nejmenší zájem na tom, aby ukradené miliardy byly navráceny našemu státu.

Každodenně tak jen bezmocně sledujeme ve veřejných sdělovacích prostředcích plejádu zločinců, nemajících ani dost studu, aby zalezli do svých děr, a tam čekali na vynesení trestu nad svou nespornou vinou. Spáchali zavrženíhodné zločinné delikty, nad nimiž musí být vynesen příkladný rozsudek, aby podobným kriminálním existencím byl konečně zatnut tipec, a nemohli se nám takto veřejně vysmívat do očí.

Oni jsou si totiž naprosto jisti svou beztrestností, protože jsou pod ochranou našich nejvyšších státních představitelů. Propojení státu s organizovaným zločinem je dávno věc zcela zřejmá, a dokázat ji by bylo snadné v případě, kdyby zde byly skutečně nezávislé soudy, mající vůli dokázat jim jejich zločiny, a také je za ně příkladně potrestat. Jenže o tom si u nás můžeme nechat jenom zdát.

Mafiánský stát, doklady jehož existence můžeme u nás denně sledovat, poznamenal morálku a mravnost v naší zemi natolik, že podobné nehoráznosti, jakých jsme neustále svědky, už nikomu nepřipadají nijak výjimečné. Tam, kde vládnou zločinci, však tomu ani jinak být nemůže.

Zákon a právo u nás nejsou proto, aby sloužily spravedlnosti, ale aby kryly zločinnost těch, kdo je porušují.

Zákonodárci úmyslně tvoří špatné zákony s cílem, aby následně kmotři a jejich komplicové využívali jejich mezer, umožňujících jim trestnou činnost, přičemž je jim zcela jedno, že takový zákon nechrání poctivé a slušné lidi proti vrahům, mafiánům a zlodějům, kteří jsou jím naopak naprosto nepostižitelní.

Naše soudy, prolezlé bývalými komunisty, jdou pak těmto grázlům na ruku, a nikdy nebudou trestat někoho, kdo je jedním z nich.

A jestliže bývalá ministryně spravedlnosti vyzývá k tomu, abychom ignorovali třeba takový právní zmetek, jakým je nový občanský zákoník, pak je to jen výsměch spravedlnosti, jíž by měla sloužit, a další důkaz toho, že současní vládcové nemají na svých místech dávno co pohledávat.

Jejich místo je zcela jinde - za mřížemi věznic, které již na ně nedočkavě čekají.

_____________________________________________

Dokladem propojení našich nejvyšších státních představitelů s organizovaným zločinem je i tento následující odkaz.

Pečlivě si tento článek prostudujte, abyste viděli, s kým máte tu čest.

www.email.cz/web-office/dDVUmHrx5hjmANrQGmmtv_Zs_9ruRKLFa5R9vK5IBVj_LAHBu13cfXVIfxIBVAsevGCXKgg/Panoptikum%20m%C4%9Bsta%20Pra%C5%BEsk%C3%A9ho.doc

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře