Jsme v prdeli

9. říjen 2013 | 14.12 |

Jsme v prdeli

barbora poláková 1


www.youtube.com/watch

www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Protikorupcni-pisen-Davida-Kollera-videlo-na-pul-milionu-divaku-238035

____________________________________

Jsme v prdeli

Pavel Havlíček

Ano, přátelé, je tomu tak, jsme v prdeli.

Jediní, kdo to odmítají uznat, jsou ti, kdo tento stav způsobili.

Protože oni v té prdeli nejsou, naopak si žijí v blahobytu, v němž jsme měli dle slov prezidenta Klause dnes žít my všichni, pokud si ovšem zpočátku utáhneme opasky. To jsme jako poslušné stádo učinili, jenže jsme zdaleka netušili, že povolovat si je za nás budou už jiní.

Jsou to vyvolení, ovšem nikoli z vily, ale předem určené nomenklaturní kádry KSČ. My si je naopak musíme utahovat nadále, a brzy nám už nebudou stačit dírky směrem dovnitř.

Zužují se nám nejen objemy tělesné, ale i duševní. Propagandisté tzv. pravice, rekrutující se z bývalých komunistů, veksláků a podvodníků všeho druhu, kteří dávno překonali ty bolševické, provozují totiž úspěšně praxi známého brainwashingu, totálního vymývání mozků, jehož cílem není nic jiného, než odvrátit pozornost od probíhajících zákulisních procesů, směřujících k likvidaci obyčejných lidí, občanů tohoto státu.

Naše svobodné myšlení je potlačováno, a jedinci, snažící se o to, aby byl tento zhoubný proces zastaven, jsou nemilosrdně pronásledováni a likvidováni.

Ve veřejných sdělovacích prostředcích se samozřejmě nikdy ke slovu nedostanou. Na to je tam zvláštní, dobře placená dozorčí služba, která se stará o to, aby žádný jejich svobodný názor nepronikl na veřejnost.

Miliardoví zloději si v pohodě běhají po svobodě, a mohou si být jisti svou beztrestností, jak nám bylo jasně sděleno Klausovou amnestií. A tento její duchovní otec, patron všech místních kmotrů, se nestydí své dílo zkázy ještě veřejně a samolibě hodnotit ve svých spisech, které se již blíží proslulostí těm Leninovým.

A to je vrchol všeho.

Pokud necháme zločince klidně hodnotit tristní výsledky jejich činů a počítat svou kořist, namísto abychom je za ně řádně a příkladně potrestali, bude s touto zemí navěky konec.

Zavřeme za nimi všemi mříže kriminálů, a otevřme bránu spravedlnosti!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře